از سردبیر – 11 ژوئیه 2021


وقتی می شنوید هزینه فروش در حال افزایش است ، ممکن است بلافاصله به فکر افزایش نرخ حمل و نقل یا شاید چیزی در رابطه با مالیات فروش آنلاین باشید. اما ماه آینده ، هزینه پردازش پرداخت برای برخی از فروشندگان افزایش می یابد.

پی پال هزینه های خود را افزایش می دهد از 2.9٪ به اضافه 30 سنت در هر معامله به 3.49٪ به علاوه 49 سنت در هر معامله. (اگر از PayPal به عنوان درگاه بازرگان برای پرداخت کارت اعتباری استفاده می کنید ، نرخ ها 2.59٪ + 0.49 دلار خواهد بود ، حتماً اطلاعیه کامل PayPal را بخوانید.)

پی پال هزینه هایی را در اینترنت پرداخت می کند جمع مبلغ یک معامله ، بنابراین برای هر 5 دلار در ازای حمل و نقل از خریداران ، 3 سنت اضافی اضافه کنید.

این نه تنها خبر بدی را برای کسانی که به PayPal تکیه می کنند هدیه می کند ، بلکه می تواند ایده های دیگری از جمله بازارهای آنلاین مانند eBay را به شرکت های دیگر ارائه دهد که علاوه بر هزینه های پردازش ارزش نهایی / پرداخت نهایی ، 30 درصد هزینه ثابت نیز می گیرد. آیا شرکت ها احساس جسارت می کنند که هزینه قیمت ثابت خود را به 49 سنت برسانند؟ امیدواریم افزایش نرخ پی پال مسری نباشد.

صحبت از هزینه حمل و نقل است ، به زودی ممکن است بدانیم که آیا USPS در دوره خرید تعطیلات مانند سال گذشته نرخ را افزایش می دهد یا خیر. که در آگوست 2020، USPS اعلام کرد که از 18 اکتبر تا 27 دسامبر 2020 ، کلیه بسته های رقابتی داخلی را افزایش می دهد.

در همین حال ، USPS می خواهد علاوه بر نامه کلاس اول ، خدمات بسته کلاس اول (FCPS) را نیز کند کند – ببینید این پست وبلاگ AuctionBytes برای جزئیات

با توجه به روندها ، ممکن است بخواهید به آخرین شماره مقاله نگاه کنید ، “با افزایش هزینه ها ، آیا باید قیمت های خود را افزایش دهید؟

به زودی در مورد فروش سه ماهه دوم از بازارها خواهیم شنید. eBay ، Amazon و Etsy درآمدهای آوریل تا ژوئن را منتشر می کنند که نشان می دهد فروش و درآمد در مقایسه با سال گذشتهمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *