0

از آمازون گرفته تا استارباکس ، آنچه شرکت ها به کارگران در موارد همه گیر پرداخت می کنند – اخبار آمازون

بازدید 12


در حالی که بیماری همه گیر Covid-19 میلیون ها شغل و بسیاری از مشاغل را مختل کرد ، بسیاری از کارگران شغل و حقوق خود را حفظ کردند – و برخی شاهد افزایش حقوق بودند.

میزان پرداخت متوسط ​​در حدود یک سوم شرکتهای S&P 500 با 5٪ یا کمتر تغییر کرد. در 184 شرکت بیش از 5 درصد رشد کرد و با 125 واحد بیش از 5 درصد کاهش یافت.

این موارد در میان مکاشفه های وال استریت ژورنال در مورد افشای سالانه 492 شرکت با استفاده از داده های ارائه شده توسط MyLogIQ است. برای دیدن متوسط ​​پرداخت در شرکتهای S&P 500 ، جدول را در پایین این مقاله جستجو یا مرتب کنید.

تقریبا 140 شرکت در S&P 500 – از جمله Netflix Inc و راه آهن CSX Corp – گفتند که متوسط ​​کارگر آنها سال گذشته حداقل 100000 دلار حقوق دریافت کرده است. چهار ده نفر ، از جمله شرکت استارباکس و آمازون دات کام ، گفتند که متوسط ​​کارگر آنها در سال گذشته کمتر از 30000 دلار درآمد داشته است. دستمزد این چهار شرکت نسبت به سال 2019 کمی تغییر کرده است.

پرداخت در کل اقتصاد ایالات متحده در سال 2021 همچنان در جریان است بازارهای شغلی تنگ و افزایش دستمزدها در بسیاری از مناطق ، به ویژه برای کارگران با خط کم در خط مقدم. در اینجا نگاهی دقیق به داده های سال 2020 داریم:

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: از جانب آمازون به استارباکس ، آنچه شرکتها به کارگران در همه گیر دستمزد می دهند

تفسیر:
برخی از اخبار و پیوندهای مفید را می توان در این پست کامل مشاهده کرد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  1  =