0

ارزیابی Sundar Pichai ، EC اعلام کرد تحقیقات جدید Google ، Amazon Blocks FLoC … – اخبار آمازون

بازدید 4


گوگل مشکلی در رهبری ندارد ، تازه پیر شده است. به علاوه ، یک تحقیق EC دیگر ، و اینکه چرا تجارت تبلیغات آمازون از جایگاه خوبی برخوردار است.


خواندن به روز رسانی روزانه یا گوش دادن به بروزرسانی روزانه قسمت های پادکست به اشتراکی Stratechery نیاز دارد.

اگر قبلاً اشتراک داشته اید ، ورود.

به روز رسانی روزانه شامل تجزیه و تحلیل قابل توجه اخبار روز است که از طریق سه ایمیل هفتگی ارسال می شود ، علاوه بر مقاله هفتگی رایگان (چهار ایمیل کل در هفته).

مشترکان «به روزرسانی روزانه» شامل مدیران و کارمندان بزرگترین شرکتهای فناوری گرفته تا داغترین استارتاپها ، سرمایه گذاران خطرپذیر ، سرمایه گذاران ، نمایندگان دولت و نهادهای نظارتی و بسیاری از افراد از 85+ کشور هستند که می خواهند فناوری و تأثیر آن را بر جامعه درک کنند.

همچنین می توانید به روزرسانی روزانه ، از جمله مقاله هفتگی را از طریق پادکست دریافت کنید. این دقیقاً همان محتوا است ، اما برای گوش شما.

این به روزرسانی ها همیشه به موقع هستند ، اما همچنین در بررسی “چرا” و “چه بعدی” بی انتها هستند. برای دیدن لیستی از موضوعات اخیر پوشش داده شده در به روزرسانی روزانه ، کلیک کنید اینجا. اگر عاشق مقالات هفتگی Stratechery هستید ، عاشق بروزرسانی روزانه هستید.

به روزرسانی های روزانه نیز از طریق پیام کوتاه ، RSS یا در این سایت موجود است. لطفا برنامه به روزرسانی روزانه برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان تحویل و روزهای تعطیل برنامه ریزی شده. لطفا توجه داشته باشید که همه اشتراک ها بصورت خودکار ماهانه / سالانه تمدید می شوند (اما می توانند باشند) لغو شد هروقت). اگر شما علاقه مند به سفارش و مدیریت چندین اشتراک برای تیم یا شرکت خود هستید ، لطفا فرم را پر کنید اینجا.

سوالات متداول

پس از مشترک شدن ، لطفاً از سایت خود بازدید کنید تنظیمات تحویل در اینجا دستورالعملهای آسان برای افزودن Stratechery Podcasts به پخش کننده پادکست مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد.

آره! یک حساب Stratechery Passport ایجاد کنید، به تنظیمات برگزیده تحویل بروید ، و خوراک RSS شخصی خود را اضافه کنید. حساب های رایگان به مقالات هفتگی دسترسی خواهند داشت ، در حالی که مشترکین به به روزرسانی روزانه نیز دسترسی خواهند داشت.

خیر ، پادکست به روزرسانی روزانه و به روزرسانی روزانه فقط برای یک مشترک در نظر گرفته شده است. به اشتراک گذاری ایمیل ها ، استفاده از صندوق های به اشتراک گذاشته شده یا اشتراک RSS خوردها نقض قوانین Stratechery است شرایط استفاده از خدمات، و ممکن است حساب شما به حالت تعلیق درآید یا RSS feed شما بازنشانی شود. مطمئناً ارسال گاه به گاه به روزرسانی به دوستان یا همکاران علاقه مند کاملاً خوب است.

آره! لطفا فرم را پر کنید اینجا.

به روزرسانی 1 ژوئن 2021: عضویت در گروه های خود خدمت به زودی انجام می شود گذرنامه؛ عضویت در به روز رسانی گذرنامه تا وقتی این ویژگی در دسترس است از آن مطلع شوید.

قابلیت های هدیه در حال آمدن است گذرنامه خیلی زود. تو می توانی مشترک شدن در گذرنامه تا در صورت موجود بودن این قابلیت از آن مطلع شوید.

آره! فقط برو صفحه حساب شما، برگه “اشتراک ها” را انتخاب کنید و روی دکمه ارتقاual سالانه کلیک کنید. با تخفیف نسبی که برای باقیمانده برنامه فعلی ماهانه شما اعمال می شود ، بلافاصله هزینه از شما کسر می شود.

Stratechery به طور هدفمند با قیمت پایین – هزاران دلار کمتر از سایر گزارشگران یا خبرنامه های تحلیلگران – نگهداری می شود تا اطمینان حاصل شود که در دسترس همه ، از جمله دانشجویان است.

خوشحالم که فاکتور مشخصات شما را برای مشترکین سالانه ایجاد می کنم. با این حال ، ارائه این سرویس به مشترکان ماهانه به سادگی برای من قابل اجرا نیست. بنابراین ، اگر به فاکتور سفارشی نیاز دارید ، لطفاً مشترک شوید یا به اشتراک سالانه بروید و با Stratechery تماس بگیرید.

به روزرسانی 1 ژوئن 2021: ما امیدواریم که پشتیبانی بومی فاکتورهای سفارشی را به موارد زیر اضافه کنیم گذرنامه؛ می توانید مشترک شوید به روز رسانی گذرنامه تا هنگام دسترسی به آن اطلاع داده شود.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  26  =  30