0

‘ارباب حلقه ها’: آمازون ادعاهای محل کار ناامن را برای مجریان بدلکاری فرا می خواند … – اخبار آمازون

بازدید 10


کمپین اخیر تأمین مالی جمعی برای مجری و هماهنگ کننده برتر شیرین کاری نیوزلند Dayna Grant تحت عمل جراحی اضطراری مغز قرار بگیرندبا حمایت لوسی لاولس و سایر بازیگران و تهیه کنندگان برتر ، کانون توجه استودیوهای آمازون قرار گرفت ارباب حلقه ها سلسله. این به این دلیل است که گرانت هنگام کار در مجموعه درام فانتزی با بودجه کلان در نیوزیلند در مارس 2021 دچار ضربه مغزی شد.

این یکی از چندین مورد ذکر شده در است داستانی از نیوزلند هارولد که با تکیه بر منابع عمدتا ناشناس ، ادعا می کند که نگرانی در مورد استانداردهای ایمنی در این برنامه به اندازه کافی جدی درمان نمی شود “پس از اینکه حداقل دو آسیب دیدگی که نیاز به جراحی دارند به طور فعال به WorkSafe گزارش نشدند” ، مجموعه ای از این نمایشگاه را “محل کار ناامن” معرفی کرد برای مجریان شیرین کاری.

داستان مرتبط

Dayna Grant بعد از لوسی بی قانون تحت عمل جراحی مغز قرار می گیرد ، دیگران به جمع آوری پول کمک می کنند. بدلکار برتر در سال جاری در مجموعه ‘LOTR’ دچار ضربه مغزی شد

سخنگوی استریمر در بیانیه ای در پاسخ به مقاله گفت: “استودیوی آمازون سلامتی ، جسمی و احساسی بازیگران و خدمه ما را بسیار جدی می گیرد.” “به عنوان یک اولویت اصلی ، تیم تولید همچنان مطابقت کامل با مقررات دولتی ایمنی و امنیتی Worksafe نیوزلند را دارد. هرگونه ادعا یا گزارشی مبنی بر ناامن بودن فعالیتهای مجموعه یا خارج از مقررات کاملاً نادرست است. “

در این تولید یک تیم ایمنی متشکل از 21 خدمه تمام وقت و 6-8 کار نیمه وقت به کار گرفته شده و به دو پروتکل ، روشهای استودیوی آمازون و قانون و ایمنی بهداشت و نیوزلند و بهترین روشها ، با رعایت استاندارد بالاتر در هرجایی که ممکن است هم تراز نباشد ، پایبند است.

هارولد نیوزیلندی ادعا می کند که گرانت “مجبور شده است مانورهایی را انجام دهد که از آن ناراحت بود” LOTR هیچ ارتباط مستقیمی بین آسیب دیدگی گرانت در سر صحنه نمایش آمازون و پس از آن وجود ندارد پس از سانحه آسیب مغزی علائم تاسیس شده است زیرا گزارش شده است که وی پس از حادثه از کار برای بازگشت به کار و از سرگیری فعالیت های روزمره خود پاک شده است و قبل از اینکه به تازگی با آنوریسم 8 میلی متر و آسیب های فوقانی ستون فقرات شناخته شود ، در چندین تولید دیگر مانع فعالیت می کند.

یکی دیگر از کارگران بدلکاری ، توماس کیوی ، که با کاغذ ضبط شده صحبت کرد ، گفت که او در ماه مارس پس از صدمه زدن شدید به روتاتور کاف شانه راست ، تولید را ترک کرد. او ادعا می کند که بارها و بارها به ناظر بدلکاری شکایت کرده است که هنگام انجام بدلکاری بکلی فلیپ به درستی در سیم های پشتیبانی جاگیر نشده است.

هیچ یک از آسیب های گرانت و کیوی به Worksafe ، معادل OSHA نیوزیلند گزارش نشده است. این قابل درک است که استودیوی آمازون هیچ تخلفی نکرده است ، زیرا اگر آسیب دیدگی “قابل اطلاع” باشد و یک شب اقامت در بیمارستان داشته باشد ، باید آسیب های محل کار گزارش شود. به گفته منابع ، این استودیو هیچ سابقه رسمی در مورد حادثه ادعایی مربوط به کیوی نداشته و از آن آگاه نبوده است حتی اگر آمازون سیاست سختگیرانه ای برای ثبت همه حوادث و قتل های نزدیک ، بدون استثنا دارد.

همچنین مجروحیت الیسا کادول بدلکار استرالیایی در فوریه سال 2020 به WorkSafe گزارش نشده است تا اینکه پس از گزارش آن توسط Weekend Herald ، روزنامه نیوزلند ادعا می کند و همچنین ادعا می کند که آمازون حدود 500000 دلار پس از آسیب دیدگی به او پرداخت کرده است ، که گفته می شود بخشی از آن برای کمک به او است. کادول به خانه بازگشت و در استرالیا اقامت گزید.

از فصل 450 میلیون دلاری ارباب حلقه ها شروع تولید در اوایل سال 2020 ، 16200 روز بدلکاری کار کرده است ، با ضریب آسیب 0.068.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

49  +    =  50