اداره کلانتری یلوستون از جامعه دعوت می کند تا برنامه آمازون را برای کمک به مبارزه با جرم بارگیری کنند – اخبار آمازون


صورتحساب ها – اداره کلانتری شهرستان یلوستون از اعضای جامعه دعوت کرده است تا برنامه همسایه ها را توسط Ring ، یک شرکت سیستم امنیتی متعلق به آمازون ، بارگیری کنند.

با استفاده از این برنامه ، کاربران می توانند فیلم ها و عکس ها را با مجریان قانون به اشتراک بگذارند. به نوبه خود ، آنها همچنین می توانند اعلان ها را با عموم به اشتراک بگذارند.

“این محصول این فرصت را به ما می دهد تا اطلاعات را به عموم مردم انتقال دهیم. از طریق این برنامه ، در یک منطقه خاص جغرافیایی ، کل شهرستان ، ما می توانیم کارهای مختلفی را برای درخواست ورودی از جامعه انجام دهیم ، همچنین می توانیم از آن برای هشدارهای مربوط به مسائل ایمنی عمومی استفاده کنیم “، سروان دن پاریس از دفتر کلانتری شهرستان یلوستون.

پاریس می گوید که تنها اطلاعاتی که دفتر به آن دسترسی دارد اطلاعاتی است که کاربران داوطلبانه و تحت بی هویتی کامل به اشتراک می گذارند.

ستوان رابرت لستر از اداره کلانتر ایالت یلوستون می گوید که آنها در مدت کوتاهی از زمان ارسال دعوت نامه ، مشارکت زیادی در جامعه داشته اند.

لستر و پاریس گفتند که این فناوری می تواند در طی یک رویداد مهم اخیر در بیلینگ مفید باشد: یک حرکت 9 ساعته در یک محل اقامت در West End که در آن یک مظنون به قتل به خانه یک زن بی گناه فرار کرد.

یکی از همسایگان در Swan Lane ، که نزدیک سایت ایستاده است ، گفت که او فکر می کند این برنامه می تواند مفید باشد.

همسایه پام بری می گوید: “من فکر می کنم این عالی است زیرا فکر می کنم همه ما را از آنچه در همسایگی ما می گذرد آگاه می کند و فکر می کنم داشتن این اطلاعات مهم است.”

بری گفت که بیشتر اطلاعات منتشر شده در آن زمان “شنیده ها” بوده و نه اطلاعات پلیس. بری معتقد است که این توانایی برای جامعه در طی آن بن بست مفید بوده است.

ایده بارگیری برنامه Neighbours با نتایج مختلفی همراه است. در پاسخ به پست Q2 News در فیس بوک ، چندین نظر دهنده نگرانی در مورد حریم خصوصی یا تحویل اطلاعات به آمازون ابراز داشتند. دیگران فکر کردند که این ایده خوبی است.

دفتر کلانتری می گوید هیچ مشارکتی با آمازون ندارد اما Neighbours به ​​سادگی یک برنامه رایگان است که به آنها امکان می دهد اطلاعات را به اشتراک بگذارند.

برای بارگیری برنامه Neighbours برای Android اینجا کلیک کنید دستگاه های موجود در Google Play.

برای بارگیری برنامه Neighbours در iTunes برای دستگاههای Apple اینجا کلیک کنید.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *