0

اخطار روزانه: تنظیم کننده های حریم خصوصی اروپایی آمازون را به دلیل تبلیغات هدفمند 887 میلیون دلار جریمه می کنند – اخبار آمازون

بازدید 18


برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستان های TechCrunch هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی ، به صندوق ورودی شما ارسال می شود ، در اینجا مشترک شوید.

سلام و خوش آمدید به Daily Crunch برای 30 ژوئیه 2021. چه هفته ای ، دوستان من. این برنامه مملو از IPO ها و درآمدها و اخبار راه اندازی و صندوق های سرمایه گذاری جدید بود. و امروز نیز از این قاعده مستثنی نبود. با این حال ، قبل از اینکه به آن بپردازیم ، خوشحالم که آن را گزارش کنم مدیرعامل Calendly Tope Awotona در حال اختلال است. آن نیز آخرین روز برای گذرنامه های اولیه پرنده، که ارزان هستند. آنجا میبینمت! – الکس

TechCrunch Top 3

  • ایلون در مقابل تیم اپل: فصل درآمد معمولاً مملو از مدیران عامل و سایر مدیران اجرایی است که چیزهای بسیار کمی را می گویند ، معمولاً خسته کننده است. این به این دلیل است که در مورد آنچه مدیران عامل و سایر رهبران شرکت ها می توانند در زمان عمومی شدن شرکت های خود بگویند ، قوانینی وجود دارد. پس از آن ایلان ماسک وجود دارد که از وی استفاده کرد گلدان ضعیف محجبه در مکاتبات درآمد تسلا در اپل ، و در پی آن توییت کرد که کاهش App Store اپل مالیات بر اینترنت است. بازی روشن است
  • چرا Robinhood علنی شد: TechCrunch در اوایل این هفته با CFO این شرکت در مورد اینکه چرا زمان مناسب برای عرضه عمومی خدمات تجاری مصرف کننده است صحبت کرد. جواب او؟ این شرکت کار روی استعداد اجرایی ، کار محصول ، ایمنی را انجام داده بود و آماده بود. ما همچنین به بررسی این موضوع پرداختیم که چرا اولین فعالیت این شرکت کمی آرام بوده است.
  • Gopuff سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری را تأیید کرد: پس از آخرین سرمایه گذاری ، ارزش شرکت تحویل درخواستی 15 میلیارد دلار است ، بدین معنا که فضای تحویل به اصطلاح “فوری” اکنون بهتر از همیشه تامین می شود. چه کسی سرمایه را وارد کرد؟ مجموعه ای از وجوه متقابل و سایر منابع سرمایه. این یک برد است برای صندوق چشم انداز SoftBank، ذهن

استارتاپ ها/VC

  • یک روز خوب برای استارتاپ ها با حرف “Y:” شروع می شود. یاد آوردن ییک یاک؟ و یاک؟ و یو؟ خوب ، حالا حواس خود را جمع و جور کنید یات، استارتاپی که ده ها میلیون دلار در قالب ایموجی فروخته است که می تواند نمایانگر شخص یا شخصیت شما باشد. من این را مسخره می کردم اما فکر می کردم Bitmoji گنگ است ، بنابراین چه می دانم.
  • Outvio 3 میلیون دلار برای خدمات تحقق برچسب سفید خود بسته است: Outvio که از مرکز راه اندازی استونی شناخته شده است ، می خواهد یک کسب و کار SaaS را با “راه حل برآورده سازی خرده فروشان آنلاین متوسط ​​و بزرگ در اسپانیا و استونی” با برچسب سفید ایجاد کند. صادقانه بگویم که بازی تجارت الکترونیکی چقدر بزرگ می شود ، ایده Outvio تعجب آور نیست. بیایید ببینیم با سرمایه جدید خود چه کاری می تواند انجام دهد.
  • بیایید چیزهایی را در فضا بسازیم: این همان چیزی است که ما تصور می کنیم واردا اسپیس زمانی که مشغول جمع آوری دور 42 میلیون دلاری سری A بود ، مطرح کرد. چرا در فضا چیزهایی بسازیم که دستیابی به آن سخت است؟ ریز گرانش واردا می خواهد اولین قطب تولید فضایی خود را تا سال 2023 راه اندازی کند.
  • پورتر می خواهد یک پیشنهاد PaaS ایجاد کند تا مدیریت Kubernetes را بهتر کند: فارغ التحصیل YC فقط 1.5 میلیون دلار برای شروع کار خود جمع آوری کرد. به طور خلاصه ، تیم مingسس از فناوری مانند Kubernetes خوشش آمد ، اما مدیریت آن را دوست نداشت. بنابراین آنها ابزاری را برای سهولت کار انجام دادند. این که چرا پورتر دور بعدی دوره 2012 را جمع آوری کرده است ، فراتر از ما است ، اما اگر همه چیز خوب پیش برود ، مطمئناً این شرکت می تواند به بودجه بیشتری دسترسی پیدا کند.

بهترین راه برای پیشرفت حرفه ای در زمینه فناوری؟ با آن مانند یک برنامه رفتار کنید

بسیاری از کارگران فنی به شدت روی حرفه تمرکز ندارند. به طور متوسط ​​، آنها حقوق بیشتری نسبت به سایر کارکنان استارتاپی دریافت می کنند و افراد با استعداد اغلب در پروژه هایی کار می کنند که شخصاً به آنها علاقه دارد.

اما تقاضای فزاینده برای استعدادها با کمبود مداوم جبران می شود: شرکت ها نمی توانند توسعه دهندگان و مهندسین را به اندازه کافی سریع استخدام کنند ، حتی اگر بسیاری هنوز خود را کارگران مورد تقاضا نمی دانند.

راج یاواتکار ، مدیر ارشد فناوری شبکه های ارس می گوید: “به صراحت می توان گفت ، بسیاری از توسعه دهندگان و مهندسان در مدیریت مشاغل خود بوی بد می دهند.”

جدا شدن از فرهنگ سنتی فناوری می تواند چالش برانگیز باشد ، بنابراین یاواتکار به توسعه دهندگان و مهندسان توصیه می کند “مانند پیشرفت نرم افزاری با پیشرفت شغلی رفتار کنند.”

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

آتش سوزی ، ماه و جریمه اروپایی؟ ما امروز همه چیز را برای شما در فهرست بزرگ فناوری تماشا داریم:

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

ما با بنیانگذاران استارتاپ ها تماس می گیریم تا به ما بگویند وقتی می خواهند به روزترین شیوه های بازاریابی رشد را داشته باشند ، به چه کسانی مراجعه می کنند. نظرسنجی را اینجا پر کنید.

یکی از توصیفاتی را که در زیر دریافت کرده ایم بخوانید!

بازاریاب: صعودی

توصیه شده توسط: رابین ودرلی، Thirdfort Limited

شهادت: “آنها علاوه بر دانش و تجربه خود (که به وفور یافت می شود!) ، درک و درک عمیقی از چالش های منحصر به فرد مشاغل در مراحل اولیه دارند. آنها با موانع خاص در مراحل مختلف رشد هماهنگ هستند و می توانند سبک کار خود را بسته به آن تنظیم کنند. آنها نه تنها به ما در اجرای تاکتیک های مهم رشد کمک نکرده اند ، بلکه به ما کمک کرده اند تا چارچوبی را برای اجرای برنامه هایی که 5 ، 50 یا 500 نفر هستیم ادامه دهیم. این امر در مقیاس بندی و نشان دادن آن برای سرمایه گذاران آینده بسیار مهم است. آنها همچنین مربیان استثنایی هستند و می توانند مشاوره های واقعی را ارائه دهند و انعطاف پذیر عمل کنند تا با ماهیت همیشه در حال تغییر یک تجارت در مراحل اولیه رشد بالا مطابقت داشته باشد. “

برای مقاله کامل
لطفاً به خواندن اینجا ادامه دهید: بحران روزانه: تنظیم کننده های حریم خصوصی اروپا خوب است آمازون 887 میلیون دلار بیش از شیوه های تبلیغاتی هدفمند

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای کاملاً مفیدی را می توانید در مقاله کامل پیدا کنید.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  3  =