0

اخبار و رویدادهای بازار سهام امروز: 8/11/2021

بازدید 12


امروز شاخص قیمت اصلی مصرف کننده (CPI) و به روز رسانی تراز بودجه فدرال را به همراه خواهد داشت.

قرار است شرکت های زیر درآمدهای سه ماهه امروز 11 اوت را منتشر کنند:

APi Group Corp. (NYSE: APG – 22.83 دلار) ارائه خدمات غذایی ، تسهیلات و خدمات یکنواخت به آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، تجارت و صنعت ، ورزش ، تفریح ​​و اصلاح مشتریان در ایالات متحده و بین المللی. گروه APi درآمدهای سه ماهه دوم سال 2021 را قبل از زنگ گزارش خواهد داد.

Atotech Ltd. (NYSE: ATC – 23.76 دلار) راه حل های مخصوص آبکاری و تکمیل سطح را در سراسر جهان ارائه می دهد. آتوتک درآمد سه ماهه دوم سال 2021 خود را قبل از زنگ گزارش خواهد داد.

Berkeley Lights Inc. (NASDAQ: BLI – 43.79 دلار) بر فعالسازی و تسریع توسعه سریع و تجاری سازی بیوتراپی و سایر محصولات مبتنی بر سلول تمرکز دارد. برکلی لایتز درآمد سه ماهه دوم سال 2021 را قبل از زنگ گزارش خواهد داد.

CAE Inc. (NASDAQ: CAE – 31.69 دلار) طراحی ، تولید و عرضه تجهیزات شبیه سازی و راه حل های آموزشی برای بازارهای دفاعی و امنیتی ، خطوط هوایی تجاری ، اپراتورهای هواپیماهای تجاری ، اپراتورهای هلیکوپتر ، تولیدکنندگان هواپیما و ارائه دهندگان خدمات و آموزش بهداشت و درمان در سراسر جهان. CAE درآمد سه ماهه دوم 2021 خود را قبل از زنگ گزارش خواهد داد.

Canada Goose Holdings Inc. (NYSE: GOOS – 44.44 دلار) در کانادا ، ایالات متحده ، آسیا ، اروپا و در سطح بین المللی ، لباس های لوکس با کیفیت برای مردان ، زنان ، جوانان ، کودکان و نوزادان طراحی ، تولید و به فروش می رساند. غاز کانادایی درآمد سه ماهه دوم سال 2021 را قبل از زنگ گزارش می دهد.

Haemonetics Corp. (NYSE: HAE – 57.76 دلار) محصولات و راه حل های پزشکی را ارائه می دهد. Haemonetics درآمدهای سه ماهه دوم سال 2021 را قبل از زنگ گزارش خواهد داد.

Perrigo Co. plc (NYSE: PRGO – 49.17 دلار) راه حل های بهداشتی و درمانی بدون نسخه (OTC) را ارائه می دهد که با توانمندسازی مصرف کنندگان در پیشگیری یا درمان شرایطی که می توانند خود مدیریت شوند ، رفاه فردی را افزایش می دهد. Perrigo درآمد سه ماهه دوم سال 2021 خود را قبل از زنگ گزارش خواهد داد.

Royalty Pharma plc (NASDAQ: RPRX – 36.43 دلار) به عنوان خریدار حق امتیاز دارویی و تأمین کننده نوآوری در صنعت داروسازی در ایالات متحده فعالیت می کند. رویال فارما امروز سه ماهه دوم سال 2021 را قبل از زنگ گزارش می دهد.

Tufin Software Technologies Ltd. (NYSE: TUFN – 9.90 دلار) راه حل های مبتنی بر نرم افزار را عمدتاً در ایالات متحده ، اسرائیل ، اروپا ، خاورمیانه و آفریقا ، آلمان ، آسیا و اقیانوسیه و در سطح بین المللی توسعه ، بازاریابی و فروش می کند. نرم افزار توفین امروز درآمد سه ماهه دوم سال 2021 را قبل از زنگ گزارش می دهد.

Vertex Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ: VRTX – 196.46 دلار) در حال توسعه و تجاری سازی درمان هایی برای درمان فیبروز کیستیک است. Vertex درآمد سه ماهه دوم سال 2021 را قبل از زنگ گزارش خواهد داد.

شرکت وندی (NASDAQ: WEN – 22.03 دلار) به عنوان یک شرکت رستوران با خدمات سریع فعالیت می کند. وندی درآمد امروز سه ماهه دوم سال 2021 را قبل از زنگ گزارش می دهد.

Wix.com Ltd. (NASDAQ: WIX – 259.50 دلار) یک پلت فرم مبتنی بر ابر توسعه داده و به بازار عرضه می کند که به هر کسی امکان می دهد یک وب سایت یا برنامه وب در آمریکای شمالی ، اروپا ، آمریکای لاتین ، آسیا و بین المللی ایجاد کند. Wix.com درآمد سه ماهه دوم 2021 خود را قبل از زنگ گزارش خواهد داد.

1stdibs.com Inc. (NASDAQ: DIBS – 17.88 دلار) یک بازار آنلاین برای مبلمان قدیمی ، عتیقه و معاصر ، دکوراسیون منزل ، جواهرات ، ساعت ، هنر و محصولات مد در سراسر جهان اداره می کند. 1stdibs.com پس از بسته شدن بازار امروز ، درآمد سه ماهه دوم سال 2021 را گزارش می کند.

American Well Corp. (NYSE: AMWL – 10.68 دلار) به عنوان یک شرکت سلامت از راه دور فعالیت می کند که خدمات دیجیتالی مراقبت های بهداشتی را امکان پذیر می کند. آمریکن چاه پس از بسته شدن بازار امروز ، درآمد سه ماهه دوم سال 2021 را گزارش می کند.

AppLovin Corp. (NASDAQ: APP – 57.19 دلار) در ایجاد یک بستر نرم افزاری برای توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه مشارکت دارد تا بازاریابی و درآمدزایی برنامه های خود را در سراسر جهان افزایش دهد. AppLovin پس از بسته شدن بازار امروز ، درآمد سه ماهه دوم سال 2021 را گزارش می کند.

Array Technologies Inc. (NASDAQ: ARRY – 15.18 دلار) سیستمهای ردیابی خورشیدی و محصولات مرتبط را برای مشتریان ایالات متحده و بین المللی تولید و عرضه می کند. پس از بسته شدن بازار امروز ، Array Technologies درآمد سه ماهه دوم سال 2021 را گزارش می کند.

Avnet Inc. (NASDAQ: AVT – 41.92 دلار) غذا ، امکانات و خدمات یکنواخت به آنها ارائه می دهدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

19  +    =  26