0

اتحادیه می گوید: کارگر فدرال توصیه می کند کارگران آمازون در آلاباما رای تازه بگیرند – اخبار آمازون

بازدید 12


یکی از مقامات هیئت ملی روابط کار توصیه می کند که نتایج یک رأی از نزدیک مشاهده شده توسط کارگران انبار Amazon.com در آلاباما که در آن طرح پیوستن به اتحادیه را رد کرد، با توجه به گروه کار درگیر در پرونده.

توصیه مسئول شنوایی NLRB یک گام مهم در فرآیندی است که می تواند منجر به رای گیری جدیدی شود تا نتایج رای گیری در آوریل را جایگزین کند. یافته ها توسط یک مدیر NLRB منطقه ای ناظر بر پرونده بررسی می شود ، که می تواند در عرض چند هفته تصمیم نهایی را بگیرد. هم آمازون و هم اتحادیه خرده فروشی و فروشگاه های بزرگ ، که کمپین اتحادیه سازی را در بسمر ، آلا ، اجرا کردند ، ممکن است به توصیه کرستین مایرز ، مقام NLRB که شهادت کارگران را در جلسه استیناف تجدید نظر در ماه مه شنید ، پاسخ دهند.

NLRB تا اواخر دوشنبه توصیه خانم مایرز را علنی نکرده بود. سخنگوی NLRB گفت که آژانس در حال بررسی این موضوع است. هیئت مدیره پرونده های موجود در وب سایت خود را لیست می کند ، اما اغلب آنها باید از طریق درخواست قانون آزادی اطلاعات عبور کنند تا آزاد شوند.

سخنگوی آمازون می گوید “کارکنان” در فرصتی پر سر و صدا که همه انواع صداها در بحث ملی نقش داشتند ، شنیده شدند و در پایان روز ، آنها اکثراً به ارتباط مستقیم با مدیران خود رای دادند. شرکت.” او گفت که آمازون از این توصیه تجدیدنظر خواهد کرد.

اتحادیه که به RWDSU معروف است ، گفت که خانم مایرز دریافت که اقدامات آمازون در روند انتخابات ناقض قوانین کار است. اتحادیه دارد آمازون را متهم به ارعاب کارگران کرد، اتهامی که شرکت رد کرد.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: مقام فدرال کار آلاباما را توصیه می کند آمازون اتحادیه می گوید ، کارگران رای تازه ای می گیرند

تفسیر:
اخبار و پیوندهای واقعاً مفیدی را می توانید در این پست کامل پیدا کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  31  =  38