0

آیا می توانید با این موارد ارزشمند در فروش صندوق عقب اتومبیل ، برنده تمام پولها شوید؟

بازدید 15


نیک ریچاردز ، راننده معمولی ماشین ، نکاتی را در مورد مواردی که باید خریداری کنید ارزش خرید دارد ، ارائه می دهد

در حالی که موتورهای معمولی ممکن است از دیر رسیدن و به آرامی در جعبه های وسایل قدیمی برای چانه زنی لذت ببرند ، کفش بازان سخت دوست دارند زود به آنها برسند و مجموعه های ارزشمند را جمع آوری کنند.

اکثر اقلامی که ارزش هر چیزی را دارند در چند دقیقه ابتدایی افتتاح بوت خریداری می شوند-و احتمالاً جمعیتی را مشاهده کرده اید که در اطراف اتومبیل های دیرهنگام جمع شده اند و مانند مرغ دریایی در اطراف بخشی از تراشه ها جمع می شوند.

در حالی که ممکن است برای فروشنده ناراحت کننده باشد ، خریداران می دانند که می توانند برای اولین بار در مواردی که از تاریکی انبارها و گاراژها خارج شده اند اولین بار پس از سالها تخفیف بگیرند و اغلب معامله کنند.

در چند سال گذشته ، بازار فروش در انگلستان رونق گرفته است – با رشد فزاینده جامعه فروشندگان در یوتیوب ، نمایندگی های فروشنده در هنگام فروش صندوق عقب اتومبیل و سپس نشان دادن اینکه ارزش اقلام واقعا چقدر است و گاهی اوقات چقدر آنها را در سایت هایی مانند eBay فروخت.

اگر به الهام بیشتری نیاز دارید ، نمونه های جورج راس را بررسی کنید فروش مجدد یکپارچهسازی با سیستمعامل، بچه فروشنده، بروم فروش مجددr ، نیک و آندریا هیلز، Thrifters جهانی، تنبلی ورق زدن و کولا فلیپر. فروشندگان آمریکایی دوست دارند انتخاب کننده سینسیناتی، گردباد مویی و معدن صرفه جویی می تواند نگاه متفاوتی به هیجان تعقیب و گریز ایالات متحده ارائه دهد.


همچنین ممکن است بخواهید تماشا کنید:


با وجود اینکه در کشوری متفاوت هستند ، همه آنها تمایل به کار یکسان دارند – آنها فوراً یک معامله را می شناسند ، ارزش فروش مجدد آن را می دانند و حاشیه سود خود را می دانند.

برای صرفه جویی در ساعت ها از تماشای انواع کالاهایی که آنها خریداری می کنند ، در اینجا ایده ای از نوع اقلامی است که باید در تابستان امسال در فروش چمدان خودرو ، فروش در گاراژ ، مسیرهای پیچیده و حتی مغازه های خیریه در نورفولک و سافولک مورد توجه قرار گیرد.

یکپارچهسازی با سیستمعامل جدید
وقتی به موارد “یکپارچهسازی با سیستمعامل” فکر می کنید ، احتمالاً به دهه 50 ، 60 ، 70 یا شاید دهه 80 فکر می کنید. شما باید تفکر خود را به روز کنید.

اغلب افرادی که این مجموعه را انجام می دهند ، افرادی در اواسط 30 سالگی هستند که فرزندان ندارند و ثروت قابل مصرف زیادی دارند.

آنها به دنبال خرید چیزهایی از دوران کودکی خود هستند – از دهه 1990.

بنابراین مواردی مانند Furbys یا N64s جذابیت زیادی برای آنها خواهند داشت ، اما ربطی به کشتی دارد ، مانند چهره های WWF ، هر چیزی که مربوط به لاک پشت های نینجا نوجوان جهش یافته ، هر چیزی از سری اصلی Pokemon و البته هری پاتر باشد.

مراقب باشید: چاپ اول کتابهای هری پاتر در جلد سخت همیشه ارزش خرید در شرایط خوب را دارد.

نسخه های اولیه مجموعه Now I’m What I Call Music همیشه ارزش خرید روی سی دی یا وینیل را دارند – اعتبار: نیک ریچاردز

رسانه ها
رکورد ، CDS و DVD همه از لوازم اصلی صندوق عقب خودرو هستند. بسیاری از آنها ارزش بسیار کمی دارند و به ویژه با رکوردها ، هر چیزی که دارای ارزش باشد احتمالاً توسط یک کلکسیونر به طور دقیق درجه بندی شده است و مطمئناً قیمت مناسبی نخواهد بود.

کلیدی که باید به آن توجه داشت تاریخ و روند انتشار است. با ضبط ، هر چیزی از اواسط دهه 90 در شرایط خوب ارزش توجه را دارد زیرا فروش وینیل کم بود و مردم در آن زمان اقلام را روی سی دی برداشتند.

آنچه روی وینیل فشار می آورد جذابیت خرده فروشی چندانی نداشت بنابراین یافتن چیزی از این دوران موفقیت بزرگی است.

اولین آلبوم Spice Girls که 25 سال پیش منتشر شد ، یک یافته وینیل کمیاب است. و برخی از مجموعه های Now That What I Call Music روی وینیل – کسانی که در حال حاضر 22 هستند – Now35 یافته های خوبی هستند. در حال حاضر 35 ، منتشر شده در 1997 ارزش بیش از 100 پوند در شرایط خوب دارد.

به همین ترتیب سی دی های اولیه Now در “fatboxes” بزرگ هر کدام 20 پوند ارزش دارند – هر چیزی قبل از Now 20 همانطور که قبل از سال 1991 منتشر شده بود. اکنون 4 مورد ، که در 1984 منتشر شد ، احتمالاً بیشترین ارزش را دارد.

DVD ها در همه جای صندوق عقب خودرو قرار دارند ، آنهایی که باید به آنها توجه کنید مجموعه های BBC هستند که در iPlayer نیستند و ممکن است کمی ارزش داشته باشند ، به خصوص اگر در جعبه ها باشند ، حتی اگر هنوز مهر و موم شده باشند بهتر است.

مراقب باشید: مجموعه جعبه DVD کنسرت Live Aid ، به ارزش حدود 40 پوند

ظروف و کاسه های Le Creuset چیز خوبی برای چیدن هستند – حتی اگر از آنها به خوبی استفاده شده باشد – اعتبار: Archant

لوازم خانگی
مارک تجاری موجود در لیست هر دستگاه بوت ، Le Creuset است ، قابلمه ها و ماهیتابه های محبوب و بسیار سنگین که به نظر می رسد برای سنین دوام داشته باشند و اغلب دارای رنگ های روشن نارنجی یا آبی هستند.

آنها ارزش فروش بالایی دارند و از طریق اینترنت به دنبال پولهای کلان هستند – اگر بتوانید فروشنده ای را پیدا کنید که واقعاً ارزش آنها را نمی داند ، می توانید سود سالمی داشته باشید یا به سادگی مقداری وسایل آشپزخانه خوب برای خود تهیه کنید.

مارک های مشهوری مانند گینس ، استارباکس ، لورپک ، دولمیو ، تتلی ، PG Tips ، Cadbury’s و Marmite مجموعه های قابل تولیدی تولید می کنند که اغلب در صندوق عقب خودرو مشاهده خواهید کرد – از عینک گینس گرفته تا چهره های Tetley تا قفسه های نان تست Lurpak.

همه ارزش جمع آوری دارند ، اما چند قطعه وجود دارد ، مانند یک ظرف لازانیا دولمیو مارک دار که حدود 20 پوند ارزش دارد.

استارباکس طیف وسیعی از لیوان ها را با مکان های مختلف در سراسر جهان عرضه کرد که اگر بتوانید با 1 پوند آن را بردارید ، احتمالاً 20 برابر آن ارزش دارد.

مراقب باشید: هر چیزی Le Creuset

نکات PG این لیوان Wallace & Gromit را در سال 2005 به صورت رایگان هدیه داد – در حال حاضر ارزش آن حدود 20 پوند است – اعتبار: نیک ریچاردز

مجموعه های قابل جمع آوری
30 سال پیش در صندوق عقب اتومبیل من ، همه چیز درباره چیزهایی مانند وید ، لیلیپوت لین ، دنبی بود ، چیزهایی که به عنوان مجموعه قابل مشاهده بود.

یکی از مواردی که در بسیاری از چکمه های ماشین مشاهده کردید ، قلک های Wade Nat West بود که در اوایل دهه 80 به مجموعه داران اهدا شد تا انگیزه ای برای پس انداز بیشتر داشته باشد. در حالی که همه پس اندازها بچه وودی را برمی داشتند ، تعداد کمی از آنها پس انداز می کردند تا سر ناتانیل ، بزرگترین از پنج خوک را بدست آورند. او جایی است که پول با آنها وجود دارد ، اگرچه اگر به اندازه کافی ارزان باشند ، ارزش سرمایه گذاری روی آنها را دارد.

مراقب هر چیز دیگری باشید که برای مدت کوتاهی یا یک بار تولید شده است-المپیک لندن از سال 2012 ، یورو 96 ، جام جهانی 1966 و غیره که قبلا به Live Aid اشاره کردم-یک تی شرت اصلی ازمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  14  =  21