0

آیا فضای دیسک نامحدود ارائه می دهید؟

تصویر پیدا نشد !
بازدید 8


آره!!! ما فضای دیسک نامحدود را ارائه می دهیم

ذخیره سازی ، همچنین به عنوان فضای دیسک یا ذخیره سازی داده ها شناخته می شود ، به میزان داده هایی که می توانید در حساب میزبانی خود داشته باشید اشاره دارد. هنگامی که یک طرح میزبانی ارائه می دهد فضای ذخیره نامحدود، هیچ محدودیتی برای میزان فضایی که می توانید برای وب سایت یا ایمیل خود استفاده کنید وجود ندارد – اما اگر سایت شما خیلی بزرگ شود با محدودیت های دیگری روبرو خواهید شد.

حقیقت در مورد ذخیره نامحدود

مقدار فایل ها و داده هایی که می توانند در سرور ذخیره شوند با فضای موجود از درایوهای دیسک متصل محدود می شود. در مورد برنامه های میزبانی با فضای نامحدود ، هنگامی که فضای دیسک به ظرفیت خود نزدیک می شود ، درایوهای دیسک اضافی به سرور اضافه می شود تا فضای ذخیره سازی را افزایش دهد. ذخیره نامحدود ممکن است با دقت بیشتری به عنوان فضای نامحدود توصیف شود در دسترسبه

داده هایی که فضای ذخیره سازی را در حساب میزبان یا سرور شما مصرف می کنند شامل موارد واضح مانند اسناد ، تصاویر ، موسیقی و ویدئو است ، اما شامل موارد کمتری مانند ایمیل ها ، فایل های سیستم و صفحات وب سایت شما نیز می شود. میزان فضای دیسک مورد نیاز شما بستگی به تعداد صفحات و رسانه های سایت شما دارد.

برخلاف دیگر شرکت های میزبانی وب ارزان و ارائه دهندگان میزبانی وب ، ما هیچ محدودیت مصنوعی در مورد میزان انتقال یا ذخیره هر ماه داده خود نداریم. فضای دیسک نامحدود به معنای واقعاً نامحدود است! تا جایی که می توانید آن را با فایل های html ، php ، javascript ، css ، تصویر پر کنید.

اگر وب سایت های شما فقط حاوی فایل های html ، php ، javascript ، css ، تصویر است ، نیازی نیست که در مورد DiskSpace و همه چیز فکر کنید. اما اگر یک وب سایت پخش چند رسانه ای است ، ما میزبانی دیگری به نام میزبانی FFmpeg داریم که در آن 100-900 گیگابایت WebSpace دریافت می کنید. می توانید آن را بررسی کنید اینجامنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +    =  14