0

آیا بادگیر پنهانی در اتاق زیر شیروانی شما کمین کرده است؟

بازدید 17


هفته گذشته یک نسخه امضای نادر از هری پاتر و سنگ جادو به قیمت 80 هزار پوند فروخته شد، چهار برابر برآورد خود در حراج.

انتظار می رفت یکی از 500 نسخه اصلی بین 20 تا 30 هزار پوند به فروش برسد ، اما قیمت بسیار بیشتری از آن به فروش رفت زیرا کارشناسان معتقدند تنها 200 نسخه از آن باقی مانده است.

اما اگر چیزی در خانه ذخیره کرده اید ، چگونه می توانید ارزش آن را تشخیص دهید و آیا باید آن را نگه دارید یا فروش آن را در نظر بگیرید؟

گران ترین اسباب بازی فروخته شده eBayبه عنوان مثال ، بر اساس برنامه سرمایه گذاری Freetrade ، یک خرس چرمی پنجره Christian Louboutin چوبی بود که تقریبا 140،000 پوند قیمت داشت.

برخی از اسباب بازی های نادر Ty Beanie Babies به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت فهرست آنها هستند.

برخی از اسباب بازی های نادر Ty Beanie Babies به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت فهرست آنها هستند. یک پرنسس دیانا تای Beanie Baby به قیمت 100،000 پوند به فروش می رسد ، یک نادر اورجینال “Curly” TY Beanie Baby با 29،782 پوند به فروش می رسد و یک نادر Ty Beanie Babies Libearty امسال به قیمت 654.50 پوند به اضافه 55 پوند هزینه پست فروخته شد.

فقط اسباب بازی هم نیست یک کپی از بزرگراه های آریزونا مجله از سپتامبر 1925 به قیمت 7،716 پوند فروخته شد. بازی ویدئویی The Legend of Zelda: Majora’s Mask – مجموعه ماجراجویی، به مبلغ 20000 پوند و آیفون نسل اول با قیمت 10995 پوند.

اگر فکر می کنید چیزی ارزش پول زیادی دارد ، می توانید آن را یک حراجی حرفه ای ارزیابی کنید.

جیمز استراتون ، ارزش گذار ساعت از بونهامز به خانه حراج ، یک ساعت عتیقه نشان داده شد که صاحب آن می خواست به فروش برساند و انتظار داشت 10 هزار پوند جمع آوری کند.

“ساعت دارای یک صفحه برنجی عجیب بود که در بالای آن شکل متمایز کوپید دیده می شد. من قبلاً فقط روی یکی از ساعتهای انگلیسی دیگر ، که متعلق به دهه 1660 بود و توسط Ahasuerus Fromanteel ساخته شده بود ، همان مردی که آونگ را در سال 1658 به انگلستان معرفی کرد ، چنین قله ای را دیده بودم. “

همچنین یک امضا روی ساعت وجود داشت ، اگرچه بعدا معلوم شد که یک شاه ماهی قرمز است.

وی گفت: “پلاک امضا احتمالاً در اوایل 20 توسط یک فروشنده فرانسوی چسبانده شده بودث قرن.

“با مقایسه آن با نمونه قبلی و دیگر ساعتهای اولیه Fromanteel ، ما توانستیم آن را به دست خود استاد ، Ahasue نسبت دهیم.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  80  =  81