0

آیا از این سرویس تحقق چند کانال از eBay استفاده خواهید کرد؟

بازدید 9


eBay در حال بازاریابی خدمات جدیدی برای فروشندگانی است که می خواهند اقلام خود را در انگلیس ذخیره و تحویل دهند. “تحقق eBay توسط Orange Connex” مراکز تحقق در لستر و بیرمنگام را اداره می کند و eBay گفت که این سرویس جدید را در پاسخ به رشد خرید آنلاین و فروشندگان SMB (مشاغل کوچک و متوسط) راه اندازی کرده است.

eBay UK برای راه اندازی این سرویس با شرکت تدارکات جهانی ، Orange Connex همکاری می کند ، که به فروشندگان در eBay امکان می دهد تا تحویل روز بعد ، حمل و نقل در همان روز ، سرویس کاملاً ردیابی شده و زمان تاخیر را برای خریداران ارائه دهند.

eBay گفت: فروشندگانی که از این سرویس استفاده می کنند ، از محافظت کامل از فروشنده برای “اتفاقات ناگوار مرتبط با تحویل” بهره مند خواهند شد.

مشخص نیست که آیا این سرویس جدید گسترش یک سرویس تحقق موجود است که هدف آن بازرگانان خارج از کشور به خریداران بریتانیایی است و یا این یک سرویس کاملاً جدید است.

اگر Orange Connex آشنا به نظر می رسد ، دلیل آن این است که eBay از طریق شرکتی به نام خدمات ارائه می دهد SpeedPAK که به فروشندگان در چین در حمل و نقل بین المللی کمک می کند.

یکی از نکات جالب در مورد سرویس جدید این است که این سرویس برای سفارشات چند کاناله باز است. “ذخیره سازی ، بسته بندی و حمل و نقل توسط Orange Connex – توسط eBay ، فروشگاه آنلاین شما یا هر سیستم عامل فروش دیگر ، توسط eBay انجام می شود.”

eBay قبلاً راه اندازی شده استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  3  =