0

آژانس آمریکایی سه توافق نامه امنیتی فرودگاه را با واحد هوایی Amazon.com تصویب می کند – اخبار آمازون

بازدید 6


توسط دیوید شپاردسون

واشنگتن (رویترز) – یک آژانس آمریکایی روز پنجشنبه گفت که به سه فرودگاه اجازه می دهد تا با واحد آمازون هوایی آمازون دات کام توافق نامه امنیتی منعقد کنند که به این شرکت امکان می دهد برخی از توابع امنیتی را بر عهده گرفته و استخدام سریع آمازون در فرودگاه ها را تسهیل کند.

در اطلاعیه ای ، اداره امنیت حمل و نقل (TSA) گفت سینسیناتی / شمالی ، بالتیمور / واشنگتن (BWI) و شیکاگو راکفورد می توانند توافقاتی را انجام دهند که به آمازون ایر برخی از توابع امنیتی را بپذیرد.

این توافق نامه ها معمولاً هنگامی مورد استفاده قرار می گیرند که کل ترمینال فرودگاه به طور انحصاری توسط یک اپراتور هواپیما سرویس می شود. این معافیت به آمازون این امکان را می دهد تا کنترل فیزیکی برخی از دسترسی به فرودگاه را بر عهده بگیرد و “شروع به کارکردهای بررسی کارمندان کند که در غیر اینصورت مقامات فرودگاه مجبور به انجام آنها خواهند بود” و همچنین رسیدگی به مشکلات شناسنامه.

TSA گفت: “آمازون ایر دارای جدیدترین سیستم کنترل دسترسی و نظارت پیشرفته است که با محدود کردن قابل توجه دسترسی به بار و هواپیما ، امنیت را افزایش می دهد.”

آمازون بلافاصله توضیحی نداد.

TSA گفت: این معافیت ها “استخدام سریع تعداد قابل توجهی از پرسنل جدید را برای حمایت از حضور گسترده آمازون ایر در این مکان ها ، کمک به اقتصاد در مناطق اطراف ، تسهیل می کند.”

سخنگوی TSA گفت که این توافق نامه ها آمازون ایر را “مطابق با همان استانداردهای امنیتی تنظیم شده توسط TSA که فرودگاه و اپراتورهای هواپیما در فعالیت های خود رعایت می کنند” نگه می دارد.

TSA معمولاً به فرودگاه ها اجازه می دهد فقط با موافقت كنندگان هواپیما یا ناوهای هوایی خارجی به توافق نامه منطقه ای انحصاری معروف شوند.

TSA گفت آمازون ایر “به TSA نشان داده است كه قصد دارد در 12 تا 18 ماه آینده كارمندان بیشتری را استخدام كند”.

آژانس گفت آمازون ایر در بسیاری از فرودگاه های داخلی و بین المللی فعالیت می کند و دارای هواپیماهای باری هوایی است ، اما خود هواپیما را اداره نمی کند و طبق مقررات TSA یک اپراتور هواپیما نیست ،

TSA گفت: “آمازون ایر از منابع فراوان برای خرید تجهیزات پیشرفته در صورت لزوم بهره می برد ، بدون توجه به محدودیت های بودجه دولت محلی که بسیاری از فرودگاه ها با آن روبرو هستند.”

(گزارش توسط دیوید شپاردسون در واشنگتن ویرایش کریس ریز و متیو لوئیس)

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: آژانس آمریکایی سه توافق نامه امنیتی فرودگاه را با تصویب می کند آمازون.com واحد هوایی

تفسیر:
نکات و آدرسهای کاملا جالب را می توان در مقاله کامل مطالعه کرد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  39  =  42