0

آنها را نگه دارید یا بفروشید: کارت های Zion Williamson در چهارراهی برای مجموعه داران قرار دارند

بازدید 9


فصل پس از این بازی برای طرفداران بسکتبال در همه جا طولانی از بازی های غیر قابل پیش بینی و در عین حال لذت بخش بوده است. به ویژه ستارگان جوان NBA در جریان پلی آف پیرامون هیاهوی پیرامون خود زندگی کرده اند. بازیکنانی مانند لوکا دونچیچ ، ترا یانگ و جا مورانت در زیر ستاره های جوان زیر نورهای شدید پلی آف عملکرد خوبی داشته اند. با این وجود ، انتخاب شماره یک سال گذشته در این بازی ها وجود ندارد – صهیون ویلیامسون.

در زیر نگاهی می اندازیم به ارزش ویلیامسون در بازار کارت ، در مقایسه با سایر دوستانش. ما همچنین تعیین می کنیم که آیا به دست آوردن سهام او در این فصل از فصل ایده خوبی است یا خیر.

ارزش کارت ویلیامسون در مقایسه است

در پستی توسط Slabstox ، ارزش ویلیامسون در بازار کارت از ژوئیه سال گذشته ، زمانی که حباب در اورلاندو شروع شده بود ، نامنظم بود. در آن زمان ، قیمت پایه PSA 9 Zion Williamson پریزم کارت تازه کار در سطح 800 دلار بود.

قیمت ویلیامسون در آن دوره تا 1500 دلار افزایش یافت و با پایین آمدن به زیر 500 دلار رسید نیواورلئان پلیکان از The Bubble بیرون آمد با شروع فصل ، سهام او تا 2100 دلار افزایش می یابد و کمی بیشتر از 500 دلار سقوط می کند که نشان دهنده سقوط شدید اوج است.

از هم اکنون ، کارت تازه کار Willamson gem-mint PSA 10 Prizm در حال حاضر است 400 دلار در eBay. این فروش حتی کمتر از قیمت یک اسلب PSA 9 است که توسط Slabstox گزارش شده است.

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، کاهش قیمت وی ​​توسط بسیاری از عوامل پیرامون دانشجوی سال دوم پیش رو ایجاد می شود. برای اولین بار ، پلیکان ها از مسابقات پلی آف این NBA و مرحله پلی آف فاصله داشتند. حتی با بازی ویلیامسون در سطح All-Star ، عدم موفقیت این حق رای در آوردن وی به فصل بعد ، قیمت های او را در بازار کارت تحت تأثیر قرار داد.

همین روند را می توان در مورد سایر ستاره های جوانی که از مرحله پلی آف حذف شده اند نیز اعمال کرد. با استفاده از یک کارت تازه کار پایه PSA 10 Prizm ، قیمت های Ja Morant و RJ Barrett ، دو نفر از اعضای برجسته کلاس پیش نویس ویلیامسون ، کاهش یافته است به 240 دلار و 100 دلار، به ترتیب.

کسانی که هنوز در پلی آف بازی می کنند حتی از این افت نیز معاف نیستند. به عنوان مثال ، کارت تازه کار PSA 10 Prizm Trae Young در حال حاضر با ارزش گذاری می شود 304 دلار. فقط دوین بوکر (925 دلار) و جیانیس آنتتوکونمپو (2000 دلار) ، All-Stars که هنوز زیر 30 سال ندارد ، کارت های گران تر به خود می بالند.

آیا باید کارتهای تازه کار Zion Williamson را دریافت کنید؟

لازم به یادآوری است که عملکرد ویلیامسون به عنوان دانشجوی سال دوم از اولین فصل حضور در لیگ بیشتر است. او در اکثر سالهای این مسابقات با افتخار از ورزشکاری نخبه ای که با مهارت های محافظ مانند همراه بود ، در سطح All-Star بازی کرد. ارزش کنونی PSA 10 زیر 500 دلار مطمئناً دوام زیادی نخواهد داشت.

به همین دلیل است که مجموعه داران باید روی آن جمع شوند کارت های تازه کار Zion Williamson به محض امکان

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +  2  =