آمکور ، eBay: سهام Value Tech بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد


موضوع ما از ارزش سهام فناوری – که متشکل از سهام فناوری با سقف بازار بیش از 5 میلیارد دلار و قیمت برای درآمد چند برابر زیر 20 برابر است – با 19٪ افزایش نسبت به سال گذشته ، عملکرد بهتری نسبت به شاخص S&P 500 دارد که حدود 15٪ بیش از همان دوره ما شاهد بهبود این عملکرد در سه ماهه آینده نیز هستیم ، زیرا سهام موجود در موضوع از افزایش دیجیتالی شدن اقتصاد به دنبال Covid-19 و هزینه های بالاتر فناوری اطلاعات شرکت ها بهره مند می شوند ، بدون اینکه توسط نرخ بهره بالقوه و تورم کاهش یابد ، برخلاف سایر سهام با تکنولوژی بالا و با رشد بالا.

در درون مضمون ما ، فناوری آمکور (AMKR)، شرکتی که خدمات بسته بندی و تست محصولات نیمه هادی را ارائه می دهد ، قوی ترین عملکرد را داشته است که از 48 درصد افزایش نسبت به سال گذشته برخوردار است. این تجمع به دلیل تقاضای زیاد برای محصولات نیمه هادی و گمانه زنی های اخیر در مورد پیشنهاد تصاحب توسط یک بازیکن خاص است. eBay (EBAY) سهام نیز بسیار خوب ظاهر شده است و حدود 38٪ افزایش یافته است ، که ناشی از علاقه بیشتر به تجارت الکترونیکی از طریق همه گیر است. در طرف دیگر ، سازنده بازی های ویدیویی Electronic Arts (EA) ضعیف ترین عملکرد را داشته است ، سهام خود در این سال حدود 2٪ کاهش یافته است.

[6/3/21] سهام Value Tech دوباره به نفع خود هستند

موضوع ما از ارزش سهام فناوری نسبت به سال گذشته تقریباً 16 درصد رشد داشته است و از شاخص Nasdaq-100 که در مدت مشابه تقریباً 8 درصد بالاتر است ، بهتر عمل می کند. این مضمون از سهام بزرگ سرمایه فناوری تشکیل شده است که با قیمت پایین تر از درآمد زیر 20 برابر تجارت می کنند. ما فکر می کنیم عملکرد عالی به چند دلیل ادامه خواهد یافت. اولاً ، تورم در سطح جهانی روند بالاتری داشته است و این می تواند باعث شود تا بانک های مرکزی در مورد موضع خود در مورد نرخ بهره بسیار پایین دوباره فکر کنند. این باید باعث شود سرمایه گذاران همچنان از سهام رشد به سهام ارزش تبدیل شوند. علاوه بر این ، اکثر شرکت های موجود در موضوع ما نام های فنی بالغی هستند و باید همچنان در افزایش دیجیتالی سازی اقتصاد به دنبال Covid-19 بازی کنند.

بازیکن امنیت سایبری NortonLifeLock (NLOK) قوی ترین عملکرد در زمینه موضوع ما بوده است ، با سهام خود در حدود 37٪ از سال گذشته ، که منجر به نتایج بهتر از انتظار Q4 2021 ، که به دنبال تقاضای بالاتر برای نرم افزار شرکت ، پس از حملات سایبری برجسته در محله های اخیر این شرکت همچنین اخیراً از برنامه خود برای اجرای یک برنامه خرید مجدد سهم 1.5 میلیارد دلاری خبر داده است. eBay (EBAY) سهام نیز بسیار خوب ظاهر شده و حدود 26٪ افزایش یافته است ، که ناشی از علاقه بیشتر به تجارت الکترونیکی از طریق همه گیر است. از طرف دیگر ، سازنده بازی های ویدیویی Electronic Arts (EA) ضعیف ترین عملکرد را داشته است ، سهام خود در این سال حدود 1.5 درصد کاهش یافته است.

[5/5/21] کدام ارزش سهام فناوری را باید انتخاب کنید؟

موضوع ما از ارزش سهام فناوری نسبت به Nasdaq-100 که نسبت به مدت مشابه تقریباً 5 درصد افزایش دارد ، نسبت به سال گذشته تقریبا 10 درصد افزایش یافته است. این مضمون شامل سهام بخش فناوری است که بیش از 10 میلیارد دلار سقف بازار دارند و با قیمت پایین تر از درآمد زیر 20 برابر معامله می شوند. با توجه به اینکه موارد Covid-19 در ایالات متحده از بالاترین سطح خود برخوردار بوده و حدود یک سوم از جمعیت ایالات متحده هم اکنون کاملا واکسینه شده اند ، سرمایه گذاران در حال دور شدن از سهام با رشد بالا و برندگان Covid-19 به سمت سهام دوره ای و ارزشی هستند. علاوه بر این ، جانت یلن ، وزیر خزانه داری آمریکا می گوید که ممکن است نرخ بهره برای جلوگیری از گرم شدن اقتصاد تا حدودی افزایش یابد و این عامل دیگری است که می تواند به ارزش گذاری اسامی کمک کند. ما فکر می کنیم که سهام فناوری با ارزش ، به ویژه در این مقطع جذاب به نظر می رسند ، با توجه به اینکه آنها همچنین با موضوع گسترده تر دیجیتال سازی و بودجه های بالاتر فناوری اطلاعات شرکت ها پس از همه گیری روبرو هستند. در زیر کمی بیشتر در مورد چگونگی فروش سهام در موضوع ما توضیح داده شده است.

سهام اینتل (NASDAQ: INTC) با توجه به تقاضای نیمه هادی قوی ، برنامه های بزرگ سرمایه گذاری جدید در فضای ریخته گری و برخی تغییرات در سطح مدیریت عالی ، یکی از قوی ترین مجریان در زمینه موضوع ما بوده است. . سهام سیسکو (NASDAQ: CSCO) نسبت به سال گذشته حدود 14 درصد رشد داشته است ، زیرا احتمال دارد بنگاه های اقتصادی هزینه های مربوط به زیرساخت های شبکه را پس از همه گیر شدن افزایش دهند ، همچنین بودجه های کلی فناوری اطلاعات شرکت ها نیز روند بالاتری دارند. سهام eBay (NASDAQ: EBAY) همچنین نسبت به سال گذشته 14 درصد رشد داشته است ، زیرا این شرکت از طریق Covid-19 برخی مغزهای عقب را از مسیر تجارت الکترونیکی می بیند. با این حال ، سهام اخیراً تحت فشار کمتر از حد انتظار برای سه ماهه فعلی تحت فشار قرار گرفته است. الکترونیک آرتز (NASDAQ: EA) با کاهش سهام -3.5 year از سال گذشته ، در زمینه موضوع ما بدترین عملکرد را داشته است.

[3/8/21] آیا افزایش سود اوراق بهادار به ارزش سهام فناوری کمک می کند؟

موضوع ما از ارزش سهام فناوری شامل اسامی فناوری با بیش از 10 میلیارد دلار سقف بازار است که با P / E پایین تر از 20 برابر معامله می شود. اگرچه این مضمون از سال 2017 عملکرد مطلوبی نداشته و تقریباً 31٪ در مقایسه با Nasdaq-100 افزایش یافته است که بیش از دو برابر بیشتر از مدت زمان گذشته است ، اما در سال جاری وضعیت بهتری داشته است و نسبت به Nasdaq 1.5٪ افزایش یافته است. -100 که بیش از 4 درصد کاهش دارد. این احتمال خوب است که این سهام در سال 2021 بتواند عملکرد بهتری داشته باشد ، زیرا افزایش بازده اوراق قرضه نام های رشد بالاتر را با سرمایه گذاران بالقوه به سهام ارزش تبدیل می کند. از منظر عملکرد ، خزانه داری 10 ساله فقط در حدود یک ماه از حدود 1.1٪ به 1.6٪ رسیده است. در حال حاضر ، سهام فناوری ارزش ممکن است در این بازار به نقطه شیرین تبدیل شود زیرا در حالی که با موضوع وسیع تر Covid-19 یعنی رقمی سازی بیشتر و هزینه های بیشتر شرکت های فناوری اطلاعات بازی می کنند ، با ارزیابی های معاملات معامله می کنند. علاوه بر این ، بیشتر نام ها در موضوع ما شرکت های فن آوری بالغ هستند که در بخش های مربوطه خود کار می کنند. در درون مضمون ما ، سهام اینتل (NASDAQ: INTC) قوی ترین عملکرد را داشته است ، که در حدود 20 درصد از سال گذشته افزایش یافته است که ناشی از تقاضای نیمه هادی قوی و برخی تغییرات مدیریتی عالی است. از طرف دیگر، مارول (NASDAQ: MRVL) شرکتی که نیمه هادی ها و فناوری های مربوطه را تولید و تولید می کند ، به دلیل درآمد سه ماهه مختلط عملکرد کمتری داشته است ، سهام خود نسبت به امروز حدود 13 درصد کاهش یافته است.

[2/22/2021] آیا گارد قدیمی Tech در سال 2021 بازار را شکست خواهد داد؟

موضوع ما از ارزش سهام فناوری در سالهای اخیر عملکرد کمتری در بازار داشته است و از پایان سال 2017 تقریباً 29 درصد افزایش یافته است ، در مقایسه با S&P 500 که نسبت به مدت مشابه حدود 46 درصد رشد داشته است. این مضمون شامل شرکت های فناوری است که محصولات و خدمات ضروری را ارائه می دهند ، سرمایه بازار آنها بیش از 10 میلیارد دلار است و با قیمت پایین تر از درآمد زیر 20 برابر تجارت می کنند. در مقایسه ، شاخص NASDAQ گسترده تر با P / E عقب 40 برابر بسیار بالاتر معامله می شود. با این حال ، ما معتقدیم که سهام موجود در موضوع ما در بازار فعلی ریسک قیمت کمتری دارد و در عین حال می تواند از افزایش دیجیتالی شدن و هزینه بیشتر فناوری اطلاعات شرکتها به دنبال Covid-19 صعودی منطقی داشته باشد. در زیر کمی بیشتر در مورد سهام موجود در این موضوع و برخی از روندهایی که می تواند در بالاتر بردن آنها در کوتاه مدت مفید باشد ، آورده شده است.

سهام اینتل (NASDAQ: INTC) سهام بهترین عملکرد در زمینه موضوع ما در سال جاری بوده است ، از اوایل ژانویه حدود 26 درصد افزایش یافته است ، که منجر به نتایج و راهنمایی های قوی تر از حد انتظار Q4 برای سه ماهه فعلی است و همچنین به دلیل انتصاب مدیر عامل جدید پت گلسینگر است. علاوه بر این ، تقاضا برای نیمه هادی ها در سراسر کشور بسیار زیاد بوده است ، بسیاری از بازارهای انتهایی با کمبود تراشه روبرو هستند. اینتل ، با ظرفیت تولید قابل توجهی که دارد ، باید به دست آورد.

سهام سیسکو (NASDAQ: CSCO) تقریباً 2٪ از سال به بالا است. این شرکت شاهد تقاضای ضعیف تری برای تجهیزات شبکه خود بوده است زیرا بیماری همه گیر Covid-19 باعث شده تا مشتریان اعزام را به تعویق بیندازند و همچنین به دلیل رقابت شدیدتر. با این حال ، انتظار می رود هزینه های فناوری اطلاعات به شدت کاهش یابد ، زیرا بیماری همه گیر کاهش می یابد و Cisco باید آماده بهره برداری باشد. علاوه بر این ، تمایل سیسکو به یک مدل نرم افزاری بیشتر نیز باید به سهام کمک کند.

سهام اوراکل (NYSE: ORCL) سهام نسبت به امروز -5.5٪ کاهش یافته است. اگرچه درآمد حاصل از فشار سخت افزارها و بخش های خدمات در سال های اخیر با فشار روبرو شده است ، اما عملیات ابری شرکت ، به ویژه تجارت ابری عمومی ، می تواند ارزش بسیاری را باز کند. در سه ماهه اخیر خود ، این شرکت گفت که درآمد حاصل از Gen 2 cloud خود نسبت به سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش داشته است. همانطور که تجارت ابری عمومی به مقیاس خود ادامه می دهد و شرکت شفافیت بیشتری را فراهم می کند ، سرمایه گذاران می توانند سهام را بالاتر ارزیابی کنند.

[Updated 1/20/2021] ارزش سهام فناوری

موضوع نشانگر ما از ارزش سهام فناوری شامل مشاغل نسبتاً بالغی است که محصولات و خدمات فن آوری اساسی را ارائه می دهند و با ارزشی معقول تجارت می کنند. به طور خاص ، ما شرکت های فناوری را انتخاب کرده ایم که با قیمت پایین تر از درآمد زیر 20 برابر معامله می کنند و سرمایه بازار آنها بیش از 10 میلیارد دلار است. اگرچه این سهام از آخرین به روزرسانی ما در ماه نوامبر واقعاً تجمع نیافته اند و واکسن های Covid-19 در سطح جهانی جمع شده اند ، اما احتمالاً تنها زمان لازم است تا رشد اقتصادی گسترده تر ، به سهام ارزشمند از جمله نام های فنی با قیمت مناسب کمک کند. در اینجا خلاصه سریع برخی از سهام ارزشمند در ما آورده شده است ارزش سهام فناوری را داشته باشید موضوع.

اینتل (INTC) به دلیل علاقه بیشتر به چیپ ست های مبتنی بر ARM و تاخیر در عرضه نسل بعدی آن ، مورد پسند سرمایه گذاران قرار نگرفته است.



منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *