آمازون 40 میلیون دلار املاک برای خرید مسکن ارزان قیمت جدید به آرلینگتون اهدا می کند – اخبار آمازون


Crystal House یک جامعه آپارتمان 16 هکتاری است که در یک بلوک از مقر جدید آرلینگتون آمازون واقع شده است. (با مجوز از آمازون)

رسیدگی به نیاز به مسکن ارزان قیمت در آرلینگتون بیشتر مورد توجه مسئولان شهر ویرجینیا شمالی است و آمازون از سرمایه گذاری چند میلیون دلاری برای کمک به تحقق این چشم انداز خبر داده است.

غول فناوری زمین خالی را اهدا خواهد کرد 40 میلیون دلار برای شهرستان آرلینگتون برای توسعه بیش از 550 واحد مقرون به صرفه ارزش گذاری شده است. این کمک مالی که در املاک Crystal House 16 جریب آمازون واقع شده است ، بخشی از تلاش صندوق سرمایه گذاری مسکن آمازون برای حفظ مسکن متوسط ​​تا کم درآمد در اطراف دفتر جدید خود است.

حداقل 148 واحد برای خانوارهایی تعیین می شود که مجموعاً 50٪ یا کمتر از درآمد متوسط ​​منطقه داشته باشند و حداقل 406 واحد نیز تا ژانویه 2028 به خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از 80٪ باشد متعهد می شوند. برای توسعه بخشی از آن واحدها در سایر خواص در سراسر شهرستان.

“آن ونزیا” مدیر مسکن شهرستان آرلینگتون گفت: “آمازون با این فرصت تغییر بازی برای افزایش مسکن ارزان قیمت در شهرستان ، ارادت و تعهد خود را به جامعه آرلینگتون نشان می دهد.” گفت:. “توسعه آینده در سایت Crystal House به تقویت اهداف مهم تأمین مسکن در منطقه ای با گزینه های محدود مسکن کمک می کند.”

آمازون گزینه زمین را به عنوان بخشی از معامله برای کمک به محافظت از مسکن واشنگتن در سال گذشته خریداری کرد. این سایت به عنوان بخشی از قرارداد واگذاری و فرض ، سایت را به شهرستان تحویل می دهد.

هیئت شهرستان توافق نامه پیشنهادی را در جلسه خود در اواخر ماه جاری بررسی خواهد کرد. در صورت تصویب ، شهرستان سپس جستجوی ملی برای یک توسعه دهنده را آغاز می کند و ساخت آن را در سال 2025 آغاز می کند.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *