0

آمازون 1000 شغل به Davenport می آورد؟ شهر پروژه بزرگ اقتصادی را اعلام می کند – اخبار آمازون

بازدید 4


آمازون 1000 شغل به Davenport می آورد؟ شهر پروژه بزرگ اقتصادی را اعلام می کند

062621-qc-nws-amazon-107

ساخت یک مرکز توزیع 2.9 میلیون فوت مربعی پیشنهادی در امتداد خیابان 155th بلافاصله در شمال ایالت 80 و غرب فرودگاه شهرداری Davenport در حال انجام است. طبق مشاوره رسانه های شهر ، شهر Davenport و اتاق بازرگانی Quad Cities یک پروژه بزرگ توسعه اقتصادی را در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام خواهند کرد. به طور گسترده انتظار می رود که مقامات برنامه ای برای مرکز تحقق آمازون در شمال ایالت 80 و غرب فرودگاه شهرداری داونپورت اعلام کنند.

GARY L. KRAMBECK

طبق مشاوره رسانه های شهر ، شهر Davenport و اتاق بازرگانی Quad Cities یک پروژه بزرگ توسعه اقتصادی را در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام خواهند کرد.

به طور گسترده انتظار می رود که مقامات برنامه ای برای مرکز تحقق آمازون در شمال ایالت 80 و غرب فرودگاه شهرداری داونپورت اعلام کنند.

مقامات شهر Davenport توافق نامه توسعه با Seefried Industrial Properties را در ماه مه تصویب کردند ، که خود را در وب سایت خود به عنوان “یک شریک توسعه آمازون و مدیریت پروژه طولانی مدت” توصیف می کند.

مقامات شهری در مورد شرکتی که نامش ذکر نشده و قصد دارد این مشاغل را بیاورد ، کوتاهی کرده اند. مقامات شهری ، شرکت بزرگ توسعه مجدد Davenport و اتاق بازرگانی شهرهای چهارگانه ، به دلیل توافق عدم افشای اطلاعات ، از نام بردن از این شرکت در این معامله خودداری کرده اند.

این شهر ، در تقاضای خود از اداره حمل و نقل آیووا برای اعطای دلار بلاعوض برای تأمین بیشتر هزینه های به روزرسانی خیابان ها و تقاطع های مجاور برای تأمین افزایش میزان ترافیک از انبار جدید ، چهار اصل شرکت را توصیف می کند که انبار به عنوان: “وسواس مشتری به جای تمرکز بر رقبا ، علاقه به اختراع ، تعهد به برتری عملیاتی و تفکر طولانی مدت”. این زبان مستقیماً از وب سایت آمازون برداشته می شود.

علاوه بر این ، در برنامه اعطای کمک هزینه ذکر شده است که این شرکت “1،298،000 کارمند تمام وقت و نیمه وقت” در پایان سال گذشته داشته است. این همان رقمی است که آمازون در گزارش مالی سالانه 2020 خود گزارش داده است.

طبق درخواست کمک مالی Davenport ، این شرکت که نامش مشخص نشده است به دنبال استخدام 1000 موقعیت با حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت و مزایای کامل در مدت سه سال است. اکثر موقعیت های ایجاد شده همکارانی هستند که در انتخاب ، بسته بندی و حمل سفارشات مشتری کار می کنند.

مشاغل باقی مانده شامل مدیران حقوق بگیر و منابع انسانی و متخصصان امور مالی می شود که بیش از 100 نفر از هزار شغل برنامه ریزی شده به اضافه 60 هزار دلار یا بیشتر درآمد کسب می کنند. برای هر برنامه ، بیش از 40 شغل 80،000 دلار یا بیشتر درآمد کسب می کنند.

– تام بارتون کمک کرد.

با یک خبرنامه هفتگی که به تاریخ محلی نگاه می کند.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون 1000 شغل به داونپورت آورده اید؟ شهر پروژه بزرگ اقتصادی را اعلام می کند

تفسیر:
نکات و آدرسهای کاملاً مفیدی را می توانید در این مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  3  =  7