0

آمازون یک مرکز 3.84 متر مربع در وودبرن احداث می کند – اخبار آمازون

بازدید 7


آمازون در حال برنامه ریزی یکی از بزرگترین ساختمانهای تاریخ اورگان است – یک مرکز تحقق پنج طبقه ، 3.84 میلیون فوت فوت مربع – درست در غرب ایالت بین ایالتی 5 در شهر وودبرن.

این غول خرده فروشی در اوایل این هفته 27 میلیون دلار به سه فروشنده مختلف بابت مساحت زیربنایی که می تواند میزبان ساختمان جدید باشد پرداخت شده است. جری ملبی ، دستیار کارمند شهرستان در شهرستان ماریون ، گفت دفتر وی این سه معامله را در روز پنجشنبه ثبت کرده است. او قیمت خرید را تأیید کرد و اینکه Amazon Services Inc. خریدار بود.

بر اساس اسناد برنامه ریزی ، این عملیات می تواند حدود 1874 نفر را استخدام کند.

طرح آمازون مخفیانه مخفی شده است. اسناد شهر فقط به عنوان “پروژه پایه” به توسعه بزرگ بالقوه غرب آزادراه اشاره داشتند. آمازون هرگز نامگذاری نشد.

تی امی مور ، سخنگوی وودبرن ، از ارائه جزئیات خودداری کرد. وی گفت: “شهر فعلاً آماده ارائه بیانیه نیست.”

آمازون عمده زمین وودبرن خود را از شرکت Specht Woodburn LLC خریداری کرد ، شرکتی که توسط توسعه دهنده برجسته محلی Greg Specht تشکیل شده است. آمازون 23.3 میلیون دلار برای بسته Specht پرداخت کرد. وی از اظهار نظر خودداری کرد.

آمازون در طی همه گیر شدن بیماری شکوفا شد و غذا و تقریباً هر چیز دیگری را به کشوری از مصرف کنندگان محصور تحویل داد. این شرکت با بیش از یک میلیون کارمند ، دومین شرکت خصوصی در جهان است. فروش فقط در سه ماهه اول سال جاری بیش از 108 میلیارد دلار بوده است.

اما این شرکت همچنین به دلیل دستمزد کم و شرایط سخت کار مورد انتقاد قرار گرفته است. همین هفته ، دو شرکت بزرگ تحویل کالا که در منطقه پورتلند خدمت می کنند ، به رانندگان اعلام کردند آنها کار با آمازون را متوقف می کنند، تنها مشتری آنها است. در یک ایمیل به رانندگان ، یکی از پیمانکاران به شرایط “ناامن” کار و وخیم شدن رابطه با غول خرده فروشی اشاره کرد.

بین کارخانه های گسترده تراشه های رایانه ای اینتل ، گسترش دفتر مرکزی نایک و چندین مرکز داده ، اورگان میزبان بسیاری از پروژه های ساخت و ساز بسیار بزرگ در اواخر سال است. با تحقق 3.84 میلیون فوت مربع ، مرکز تحقق Woodburn در نزدیکی قله قرار دارد. این ساختمان 105 فوت خواهد بود – دو برابر حداکثر مجاز طبق قوانین منطقه بندی فعلی شهر ، استثنایی که توسط شهر تأیید شده است – با کف زمین معادل 66 زمین فوتبال.

رشد آمازون منجر به اشتهایی ظاهراً تمام نشدنی برای فضای انبار شده است ، جایی که کارمندان آن ده ها میلیون مورد ذخیره شده را انتخاب می کنند ، آنها را بسته بندی می کنند و برای مشتریان حمل می کنند. این شرکت می گوید که بیش از 175 مرکز تحقق در سراسر جهان را اداره می کند و مرکز Woodburn چهارمین مرکز مهم تدارکاتی آن در منطقه خواهد بود.

مشخص نیست که هزینه ساخت پروژه وودبرن چقدر است. هزینه تأسیسات آمازون در تروتدیل 180 میلیون دلار بود. پروژه Woodburn بیش از چهار برابر انبار 855،000 فوت مربع Troutdale است.

آمازون چندین تغییر در ترافیک را پیشنهاد می کند تا بتواند افزایش مورد انتظار در حجم کامیون و ماشین را در مجاورت خود تأمین کند. از همه قابل توجه تر ، می خواهد رمپ خروجی I-5 به سمت جنوب را تعمیرات اساسی کند.

آمازون در سند پروژه خود که به شهر ارائه شده ، متعهد شد که با اداره حمل و نقل اورگان همکاری کند “برای شناسایی یک تغییر قابل قبول در زیرانداز I-5 به سمت جنوب برای به حداکثر رساندن میزان ذخیره سازی خط راست به جنوب و افزایش طول زیرانداز.”

اگرچه این دومین شرکت خصوصی بزرگ در جهان است ، اما آمازون در صورت ادامه طرح وودبرن ، ممکن است واجد شرایط تخفیف در مالیات بر املاک در اورگان باشد. برخی از شرکت های داخل منطقه سازمانی Woodburn-Gervais واجد شرایط سه تا پنج سال تخفیف مالیات بر دارایی هستند.

مقامات آمازون پیام ها را بر نمی گردانند.

حق چاپ 2021 آژانس محتوای تریبون.

تفسیر:
برخی از نکات و آدرسهای مفید را می توان در این مقاله کامل مشاهده کرد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  3  =