0

آمازون کیندل پیپروایت هنوز مدتها پس از Prime Day تخفیف گرفته است – اخبار آمازون

بازدید 5


Prime Day 2021 انجام شده و گرد و غبار گرفته شده است ، اما این مانع از زنده نگه داشتن برخی از پیشنهادات آمازون استرالیا نیست.

مانند 20 دلار AU تخفیف در آن کیندل کاغذ سفید که آمازون در روز سه Prime Day وارد ترکیب شده است. در صورتی که هفته گذشته آن را از دست داده باشید ، این پیشنهاد همچنان حلق آویز است.

مسلماً به اندازه تخفیف 50 دلاری AU که طی 21 تا 22 ژوئن دیدیم ، اغواکننده نیست ، اما حتی پس انداز اندک نیز در محبوب ترین خواننده بازار ارزش دارد.

در حالی که سیدنی در حال قفل است و همه گیرها در همه جای استرالیا سر زشت خود را پرورش می دهند ، ممکن است متوجه شوید که اگر در خانه بمانید وقت اضافی بر روی دست خود دارید. می توانید با جلب نظر در خواندن و استفاده از یکی از این موارد ، آن زمان را به خوبی استفاده کنید بهترین خوانندگان امروز در دسترس راه خوبی برای انجام این کار است.

آمازون کیندل کاغذ سفید | 199 دلار استرالیا 179 دلار استرالیا در آمازون (20 دلار استرالیا پس انداز کنید)

احتمال بسیار خوبی وجود دارد که Kindle Paperwhite با کمترین فروش در جمعه نوامبر امسال ، به کمترین قیمت خود برسد ، اما مدت زیادی است که باید منتظر بمانید. اگر دوست دارید بدون صرف هزینه زیاد خود را به یک کتاب خوان عالی تبدیل کنید ، 179 دلار استرالیا برای Paperwhite 6 اینچی و ضد آب معامله بدی نیست. برای تأمین امنیت کتابخانه دیجیتال قابل حمل خود ، به آمازون بروید.مشاهده معامله

پس چرا Kindle Paperwhite بخریم؟

حتی با قیمت خرده فروشی کامل 199 دلار استرالیا ، یک خواننده نسبتاً مقرون به صرفه است ، مخصوصاً وقتی که فکر کنید Kindle up بعدی واحه فقط 399 دلار استرالیا برای مدل پایه به شما تعلق می گیرد.

صفحه نمایش بدون تابش خیره کننده Kindle Paperwhite به شما امکان می دهد حتی در هنگام تابش آفتاب راحت بخوانید ، و نور قابل تنظیم داخلی نیز باعث می شود تا خواندن قبل از خواب راحت باشد.

پشتیبانی WhisperSync در آن وجود دارد ، به این معنی که می توانید بدون اینکه جای خود را از دست بدهید ، خواندن را بر روی Kindle متوقف کنید و دقیقاً همان جایی را که در دستگاه آمازون یا برنامه Kindle دیگر متوقف شده اید ، انتخاب کنید.

و سپس پشتیبانی از بلوتوث وجود دارد – این به شما امکان می دهد مجموعه ای از هدفون های بی سیم را با دستگاه جفت کنید تا بتوانید به نسخه کتاب صوتی عناوین مورد علاقه خود گوش دهید ، اگرچه برای این کار به هر دو مورد نیاز خواهید داشت. اشتراک قابل شنیدن یا عضویت Kindle Unlimited.

Kindle Unlimited نه تنها به شما امکان دسترسی به بیش از یک میلیون عنوان کتاب الکترونیکی را می دهد ، بلکه نسخه های کتاب صوتی همان عناوین را نیز باز می کند ، به شرط موجود بودن آن. و ، برای مدت محدود فقط برای اعضای Prime ، آمازون قیمت اشتراک Kindle Unlimited را کاهش داده است – اکنون ثبت نام کنید و سه ماه Kindle Unlimited را با قیمت فقط یک دریافت خواهید کرد!

روشن شدن نامحدود | 13.99 دلار استرالیا به مدت سه ماه و سپس ماهانه 13.99 دلار استرالیا

اگر شما یک خواننده مشتاق هستید ، یک عضویت Kindle Unlimited صدای زیادی را برای شما فراهم می کند. شما می توانید با انتخاب بیش از یک میلیون عنوان محتوای قلب خود را بخوانید و می توانید از طریق برنامه خوان Kindle آمازون یا هر دستگاه iOS یا Android از طریق برنامه اختصاصی Kindle مطالعه کنید. Kindle Unlimited همچنین به شما امکان دسترسی به روایت های شنیدنی عناوینی را که می خوانید می دهد ، بنابراین می توانید لذت کتاب را ادامه دهید حتی اگر لازم است صفحات فیزیکی را کنار بگذارید. معمولاً ماهیانه 13.99 دلار استرالیا است ، اما اکنون ثبت نام کنید و سه ماه Kindle Unlimited برای شما فراهم می کند.

توجه: این پیشنهاد ویژه اعضای Prime است.مشاهده معاملهمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  9  =  15