0

آمازون نیاز به ماسک را برای همه کارگران انبار ایالات متحده باز می گرداند – آمازون نیوز

بازدید 6


(CNN) – این شرکت روز جمعه به CNN Business تأیید کرد که از روز دوشنبه بار دیگر باید از ماسک در داخل خانه ، واکسینه یا غیر واکسینه استفاده کنند.

این اقدام یک روز پس از اعلام آمازون انجام می شود تاریخ بازگشت دفتر خود را به تأخیر بیندازد برای کارکنان شرکت تا اوایل سال آینده. اعلامیه های پشت سر هم نشان می دهد که چگونه یکی از بزرگترین کارفرمایان آمریکا در مواجهه با افزایش عفونت های مرتبط با نوع دلتا در سیاست های خود در مورد ویروس کرونا تجدید نظر می کند.

کلی نانتل ، سخنگوی آمازون ، در پاسخ به این سوال که “در واکنش به گسترش انواع جدید کووید -19 در ایالات متحده و راهنمایی مقامات بهداشت عمومی و متخصصان پزشکی خود ، نیاز به پوشش صورت در داخل خانه بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون داریم.” بیانیه ای برای CNN Business

نانتل گفت: “ما از نزدیک وضعیت را زیر نظر داریم و از دستورالعمل های دولت محلی پیروی می کنیم و با متخصصان برجسته مراقبت های بهداشتی همکاری نزدیک می کنیم و توصیه ها و توصیه های آنها را جمع آوری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ساختمانهای ما برای ایمنی تیم های ما بهینه شده اند.”

تعداد فزاینده ای از شرکت های بزرگ با تشدید همه گیری ، سیاست های خود را برای کارکنان شرکت ها و خط مقدم تغییر داده اند ، در برخی موارد نیاز به واکسیناسیون دارند. اما در حال حاضر ، به نظر نمی رسد آمازون آن قدم را برداشته باشد: نانتل از اظهار نظر در مورد اینکه آیا این شرکت در حال بررسی دستور واکسن است ، خودداری کرد.

اعلان بود اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شدبه

آمازون داشت آرام نیاز به ماسک در 24 مه برای کارگران انبارهای واکسینه شده در ایالات متحده ، حداقل در مناطقی که مقررات محلی به آنها ادامه نمی دهد. اخیراً ، آمازون اعلام کرده است که به دلیل وجود آزمایشات گسترده و واکسن ، ارائه آزمایش Covid-19 در محل را تا پایان ماه ژوئیه متوقف می کند.

مال آمازون تجارت رونق گرفت در طول همه گیری همه گیر ، زیرا خانواده ها و شرکت ها از خدمات مختلف آن استفاده کردند. اما این شرکت در اوایل همه گیری مورد انتقاد قرار گرفت پس از آنکه برخی از کارگران گفتند که این شرکت تجهیزات حفاظتی کافی ارائه نکرده یا انبارهای خود را ضدعفونی نکرده است که منجر به اعتراضات و شکایت ها شد.

The-CNN-Wire

© & © 2021 Cable News Network، Inc.، یک شرکت WarnerMedia. همه حقوق محفوظ است.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون احتیاج به ماسک را برای همه کارگران انبار ایالات متحده برقرار می کند

تفسیر:
نکات و آدرسهای اینترنتی بسیار مفیدی را می توانید در مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

9  +  1  =