0

آمازون می گوید رشد همه گیرانه میزان انتشار کربن را 19 درصد افزایش می دهد – اخبار آمازون

بازدید 5


(بلومبرگ) – آمازون دات کام اعلام کرد که انتشار کربن آن در سال 2020 به دلیل رشد تجارت گسترده همه گیر افزایش یافته است و این مسئله چالش متعادل سازی یک تجارت سریع با تعهدات برای به حداقل رساندن آسیب های زیست محیطی را برجسته می کند.

روز چهارشنبه این شرکت در گزارشی در 138 صفحه اعلام کرد که میزان انتشار کربن آمازون 19 درصد افزایش یافته است. در حالی که میزان انتشار کلی افزایش یافت ، این شرکت گفت “شدت کربن” خود ، معیاری از میزان انتشار در هر دلار فروش ، مطابق با اهداف خود ، در سال 2020 16 درصد کاهش یافته است. این غول تجارت الکترونیکی از تغییر مشابهی در سال 2019 خبر داد.

آمازون در این گزارش گفت: “این مقایسه شدت كربن سال به سال ، نشان دهنده پیشرفت اولیه ما در دكربن زدایی عملیات ما است زیرا ما نیز به عنوان یك شركت به رشد خود ادامه می دهیم.” “تقریباً نیمی از بهبود شدت کربن ما نتیجه سرمایه گذاری های ما در زمینه انرژی های تجدید پذیر و کارایی عملیاتی است.”

این گزارش دلیل دیگر کاهش شدت کربن به تغییرات رفتاری مشتریان و کارگران مرتبط با همه گیری ، از جمله سفرهای کمتری به خریداران به مکانهای بازار غذاهای کامل و کارمندان برای سفرهای کاری است.

آمازون در سال 2019 متعهد شد که رد پای کربن خود را تا سال 2040 به صفر برساند ، یا انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از فعالیت های خود را از بین ببرد. این خودرو به عنوان بخشی از فشارها ، وسایل نقلیه الکتریکی را سفارش داده است و انتظار دارد كه سال آینده 10 هزار دستگاه از آنها در جاده ها و تا سال 2030 نیز 100 هزار نفر از آنها در جاده ها مستقر شوند.

هنوز هم وفای به عهد دلهره آور خواهد بود. این شرکت به طور فزاینده ای کالاها را از انبارها به درهای مشتری حمل می کند ، هواپیماها ، کامیون های طولانی و ون های تحویل را تحویل می گیرد که وعده های تحویل تهاجمی آن را ممکن می کند. بخش رایانش ابری آمازون در حال ساخت مزارع سرور عظیم الجثه و گرسنه از سوئد تا آفریقای جنوبی است. از طریق تولیدکنندگان قرارداد ، شرکت مستقر در سیاتل سازنده اصلی لوازم الکترونیکی مصرفی ، لوازم ضروری و لوازم خانگی است.

داستان های بیشتری از این دست در دسترس هستند bloomberg.com

اکنون مشترک شوید تا با معتبرترین منبع خبری کسب و کار پیش بروید.

© 2021 بلومبرگ LP

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون می گوید رشد همه گیرانه میزان انتشار کربن را 19 درصد افزایش داد

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای واقعاً مفید در کامل مقاله مشاهده می شود.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  1  =