0

آمازون ممکن است پیتون منینگ را دنبال کند ، می تواند قرارداد گسترده ای را ارائه دهد – اخبار آمازون

بازدید 14


آمازون قرارداد عظیم خود را برای تبدیل شدن به یک شریک پخش با NFL امضا کرد ، اکنون این شرکت می تواند به دنبال عقد قرارداد دیگری با افسانه NFL باشد. پیتون منینگ خواستگار دیگری دارد که او را تعقیب می کند تا تحلیلگر تلویزیون شود.

از زمان آویختن پیراهن های خود پس از فصل 2015 ، خط حمله تالار مشاهیر مورد علاقه هر شبکه تلویزیونی قرار گرفته است. انتقال موفقیت آمیز تونی رومو از میدان به غرفه پخش ، منجر به عقد قرارداد ثبت، منجر به این شده است که منینگ به عنوان ضرب المثل “نهنگ سفید” برای شبکه های ورزشی تبدیل شود.

ESPN منینگ را سالها دنبال کرد ، امیدوار بود که نماد NFL به این شبکه بپیوندد فوتبال شب دوشنبه غرفه پخش او یک بار نزدیک به پذیرش کار بود و از CBS بهره دریافت کرد، اما حتی سالانه 20 میلیون دلار کافی نبود تا او را متقاعد کند.

با خرید آمازون فوتبال پنجشنبه شب و قرار است به عنوان یک شریک پخش با NFL ، نقش بسیار بزرگتری را به عهده بگیرد ، اندرو مارچاند ، خبرنگار نیویورک پست گزارش می دهد آمازون می تواند در پیتون منینگ اجرا شود.

مربوط: Peyton Manning ، الی منینگ راه اندازی شرکت آثار هنری دیجیتال NFT

“منابع گفتند که آمازون با ایده پیگیری منینگ به عنوان تحلیلگر اصلی خود دست به گریبان است. با آمازون که به طور بالقوه با NBC همکاری می کند و Al Michaels را به عنوان بازیکن اصلی خود استخدام می کند ، این شرکت می تواند با یک ترکیب قدرتمند ستاره از Michaels و Manning همکاری کند. آمازون همچنین می تواند “پول تونی رومو” به منینگ را ارائه دهد.

اندرو مارچاند در مورد پیگیری بالقوه آمازون برای پیتون منینگ ، از طریق نیویورک پست

در حال حاضر ، این ایده فقط مورد بحث قرار گرفته است. آمازون می داند که حتی برای داشتن شانس در منینگ نیاز به باز کردن کیف پول با یک پیشنهاد شکستن رکورد دارد. با توجه به اینکه CBS در هر فصل 18 میلیون دلار به Romo پرداخت می کند و با بودجه کمتری کار می کند ، منینگ احتمالاً از آمازون برای یک کنسرت TNF حتی بیشتر می خواهد.

بیشتر بخوانید: پیتون منینگ ، چارلز وودسون کلاس هشت نفره HOF را برجسته می کنند

آینده فوتبال پنجشنبه شب در آمازون

آمازون یک قرارداد 11 ساله با NFL در این فصل خارج از منزل نهایی کرد ، و از این طریق حق پخش بازی های TNF را از سال 2022 تضمین می کند. NFL هر فصل 1 میلیارد دلار دریافت خواهد کرد ، با آمازون مجاز به ایجاد چندین پخش برنامه برای افزایش تجربه طرفداران است.

در حال حاضر تلاش هایی برای ایجاد علاقه صورت گرفته است ، با آمازون صداهای برجسته ای را برای کار با بازی های TNF دنبال می کند. شرکت است در حال حاضر آل مایکلز را تعقیب می کند و اگر توافقی حاصل شود ، مایکلز می تواند پردرآمدترین مرد بازی در ورزش شود.

جفت شدن مایکلز و منینگ با هم احتمالاً بیش از 25 میلیون دلار در هر فصل برای آمازون هزینه دارد ، هزینه ای سرسام آور برای پرداخت. اما با توجه به میزان ترافیکی که بازی های NFL ایجاد می کنند ، با بیش از 10 میلیون نفر که اغلب در حال هماهنگی هستند ، مدیران به وضوح معتقدند که ارزش آن را دارد.

مربوط: پیتون منینگ به طرز وحشیانه ای لس آنجلس را ترول کرد شارژر برای حضور در ورزشگاه

اگر منینگ فرصت دیگری را رد کند ، آمازون می تواند کریس کالینزورث را دنبال کند. NBC احتمالاً Drew Brees را نظافت می کند تا به آن تبدیل شود فوتبال یکشنبه شب چند سال دیگر ، بنابراین کالینزورث ممکن است آمازون را فرصتی جدید برای پول نقد بداند.

تفسیر:
اخبار و پیوندهای کاملاً مفید را می توانید در این پست کامل مشاهده کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +    =  8