آمازون محافظت از مالکیت معنوی را برای مشاغل موجود در هند ارائه می دهد – اخبار آمازون


آمازون محافظت از مالکیت معنوی را برای مشاغل موجود در هند ارائه می دهد

آمازون تسهیلات محافظت از مالکیت معنوی را برای کارآفرینان کوچک در هند راه اندازی کرده است

آمازون ، غول تجارت الکترونیکی روز یکشنبه از برنامه شتاب دهنده مالکیت معنوی یا IP Accelerator رونمایی کرد که هدف آن دسترسی به فروشندگان ، به ویژه کسانی که صاحبان مارک هستند ، به خدمات ارائه شده توسط کارشناسان حقوقی است.

بیانیه آمازون اضافه کرد ، این دسترسی به فروشندگان کمک می کند تا از مارک تجاری خود و همچنین از تخلفات عمدتا در وب سایت های آمازون در سراسر کشور محافظت کنند.

این برنامه افزود: برنامه IP Accelerator از قبل در اروپا و ایالات متحده موجود است.

مری بث وست مورلند ، معاون فناوری ، محافظت از برند در آمازون ، گفت که برنامه IP Accelerator از هم اکنون در ایالات متحده ، اروپا و کانادا در دسترس است.

“ما خوشحالیم که مزایای این برنامه را به مشاغل هندی خود ارائه می دهیم. برنامه شتاب دهنده مالکیت معنوی ما را قادر می سازد تا از مالکیت معنوی خود محافظت کنند ، که به نوبه خود به اطمینان از تجربه خرید اصیل برای همه کمک می کند. “مری بث وست مورلند ، معاون فناوری آمازون ، محافظت از برند

در این بیانیه آمده است: این برنامه سال گذشته به عنوان یک طرح آزمایشی در هند آغاز شده و بازخوردهای مثبتی از مشاغل کسب کرده است.

“ایجاد حقوق IP برای تمایز محصولاتشان ، جلب اعتماد مشتری و رونق کسب و کارشان برای کسب و کارها در هر اندازه ضروری است. با این حال ، این فرآیند می تواند پیچیده و زمانبر باشد و منجر به افت تعداد زیادی از مشاغل در این راه شود. “

وی افزود: راه اندازی برنامه IP Accelerator در هند از میلیون ها فروشنده ، به ویژه فروشندگان کوچک و متوسط ​​و همچنین کارآفرینان آینده ، از IP محافظت می کند.

تفسیر:
نکات و آدرسهای کاملاً مفید در این پست کامل قابل مشاهده است.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *