0

آمازون قصد دارد مرکز تحویل پارک هومبولت – اخبار آمازون

بازدید 17


این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد که آمازون در اواخر سال 2022 یک ایستگاه تحویل 140،000 فوت مربع در پارک هومبولتت افتتاح خواهد کرد.

خرده فروش آنلاین در حال خرید دارایی متفقین متال در خیابان 1260 N. Kostner Ave است. آمازون گفت که سایت صدها شغل جدید و الد را در اختیار خواهد گرفت. اما میتس (37)هفتم) تعداد استخدام های تمام وقت و نیمه وقت را 500 نفر اعلام کرد. ملک در بخش وی است.

این عملیات نهمین ایستگاه تحویل آمازون در ایلینوی است. این مرکز همچنین 9 مرکز کوچکتر را که مراکز تحقق و مرتب سازی در ایالت ، بیشتر در شیکاگو یا نزدیک آن نامیده می شود ، اداره می کند.

همانطور که بر خرده فروشی مسلط است ، آمازون بزرگترین بازیگر در بازار املاک و مستغلات صنعتی بوده است و فضایی را برای همگام سازی سفارشات اضافه می کند. این بیماری همه گیر باعث شد افراد بیشتری به خرید کالاها از طریق اینترنت بپردازند ، اما آمازون شرط می بندد که این روند حتی با کاهش عفونت های COVID-19 نیز ادامه خواهد یافت.

آمازون گفته است كه در حال توسعه تعداد مشاغل خود در ایلینوی با 36000 شغل در حدود 10٪ است. برای رقابت در بازار تنگاتنگ ، این شرکت میانگین پرداخت اولیه خود را به حداقل 16 دلار در ساعت افزایش داده و در اکثر موارد پاداش امضای 1000 دلار به آن اضافه کرده است.

برخی جوامع با استناد به هجوم کامیون های حمل و نقل که صدا و آلودگی به همراه دارند ، با امکانات آمازون جنگیده اند. دیگران مشکلات کار و گزارش شرایط خطرناک کار در آمازون را ذکر کرده اند.

در بیانیه آماده شده ، میتس تنها به مزایای اقتصادی این پروژه اشاره کرد و گفت آمازون نشان دهنده مشاغل ، فرصت ها و تجدید جامعه برای West Side است.

میتس گفت: “به زبان ساده ، اگر همه افراد فرصت بهتری برای کسب درآمد داشته باشند ، کمتر مشارکت در فعالیت های جنایی ، باندها و رفتارهای منفی از خود نشان می دهند.”

وی گفت آمازون به دنبال یارانه شهری نیست.

سایت آمازون در کنار نوسازی 50 میلیون دلاری انبارهای قبلی در فضاهای کاری مشترک و فناوری محور خواهد بود. این پروژه در خیابان 1300 N. Kostner The Terminal نامیده می شود و توسط گروه IBT و جو مانسویتو ، رئیس مشاور سرمایه گذاری مورنینگ استار مستقر در شیکاگو پشتیبانی می شود.

Crain’s Chicago Business گفت آمازون بیش از 30 میلیون دلار برای املاک متفقین پرداخت كرده است. دسترسی به متفقین امکان پذیر نیست.

فعالیت های آمازون در ایلینوی شامل 28 فروشگاه Whole Foods و هفت مکان توقف سریع Amazon Go است. این یک قالب غذایی دیگر دارد که Amazon Fresh و غیره نامیده می شود سان-تایمز در این ماه گزارش داد که در حال گسترش آن مکان ها در منطقه شیکاگو است.

تفسیر:
نکات و آدرسهای واقعاً جالب را می توان در این پست کامل خواند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

63  +    =  73