آمازون قصد دارد با انتشار ابزارها و ویژگی های توسعه دهنده ، زندگی جدیدی به الکسا تزریق کند – اخبار آمازون


آمازون پس از دیدن ، به پلت فرم صوتی الکسا خود ضربه ای از بازو می زند بیشتر در رشد مهارت کاهش می یابد در طول سال گذشته ، نشان دهنده عقب ماندگی توسعه دهندگان برنامه های صوتی شخص ثالث است. در شرکت رویداد توسعه دهنده الکسا زنده امروز ، این شرکت تعداد زیادی از ویژگی ها و ابزارهای جدید را برای جامعه توسعه دهنده اعلام کرد – در واقع بزرگترین نسخه جدید ابزار جدید تا به امروز. از جمله نسخه های جدید ، موارد تشویق دارندگان دستگاه های الکسا برای کشف و تعامل با مهارت های الکسا ، ابزارهای جدید برای کسب درآمد از مهارت ها و سایر به روزرسانی هایی است که مشتریان را وادار می کند تا الکسا را ​​به بخشی از برنامه روزانه خود تبدیل کنند.

امیدهای خرده فروش به الکسا به عنوان بستر خرید صوتی ممکن است بیرون نرفته باشد همانطور که امیدوار بود ، فقط یک مشت مشتری الکسا است در واقع ساخته شده است Amazon.com از طریق بلندگوهای هوشمند خرید می کند. آمازون امروز گفت ، با وجود این ، جامعه بزرگتر توسعه دهنده ردپا و توسعه دهندگان الکسا بسیار قابل توجه است ، با اشاره به اینکه “میلیون ها” دستگاه الکسا هر هفته “میلیاردها بار” استفاده می کنند ، و بیش از 900000 توسعه دهنده ثبت شده که بیش از 130،000 مهارت الکسا منتشر کرده اند ، وجود دارد.

هنوز آمازون چالش کمک به مشتریان در یافتن و کشف مهارتهایی را که می خواهند استفاده کنند حل نکرده است – چیزی که از نظر تاریخی در دستگاههای فقط صوتی دشوار بوده است. این امر با راه اندازی دستگاه های الکسا دارای صفحه نمایش ، مانند الکسا شو که یک جز visual بصری ارائه می دهد ، تا حدودی بهبود یافته است.

اما عمدتا ، دارندگان دستگاه الکسا همچنان از اساسی ترین توابع آن استفاده کنید – کنترل خانه هوشمند ، پخش موسیقی ، تنظیم آلارم و یادآوری ، ایجاد لیست و سایر س andالات ساده. هنوز چیزی تولید نشده است که توسط اکثر برنامه صوتی “ضربه فراری”.

اعتبار تصویر: آمازون

در تلاش برای حل این مشکل با ویژگی های بیشتر ، آمازون می گوید که این روشی را برای توسعه دهندگان ایجاد می کند تا ابزارهایی را برای مهارت های خود ایجاد کنند که مشتریان می توانند بعداً در سال جاری به Echo Show یا سایر دستگاه های الکسا با صفحه نمایش خود اضافه کنند. توسعه دهندگان همچنین می توانند کارت های مهارت ویژه را برای ارتقا skills مهارت های خود در چرخش صفحه اصلی بسازند.

به عبارت دیگر ، راه حل آمازون این است که الکسا را ​​از نظر کشف برنامه بیشتر شبیه یک دستگاه تلفن همراه کند. اگرچه شاید برای کسانی که از دستگاه های الکسا با صفحه نمایش استفاده می کنند مفید باشد ، اما برای آینده الکسا به عنوان یک پلت فرم فقط صوتی خوب نیست.

در همین حال ، برای دستگاه های فقط صوتی ، توسعه دهندگان اکنون می توانند مهارت خود را هنگامی که الکسا به درخواست های متداول پاسخ می دهد ، مانند “الکسا ، یک داستان برای من تعریف کن” ، “الکسا ، بیایید یک بازی انجام دهیم” یا “الکسا ، من نیاز دارم” یک تمرین ، “در میان دیگران. و الکسا پیشنهادات مهارت شخصی را بر اساس استفاده مشتریان از مهارت های مشابه ارائه می دهد ، در حالی که مکانیسم های جدید “کشف زمینه ای” که به مشتریان امکان می دهد از زبان و عبارات طبیعی برای انجام وظایف مختلف مهارت استفاده کنند. البته ، آمازون دارد روش های دیگری برای پیشنهاد مهارت قبلاً امتحان کرده اید، اما این تأثیرات در اکوسیستم مهارت بزرگتر قابل اغماض بوده است. (برخی تلاش ها حتی کاربران را آزار می دهد.)

آمازون همچنین گفت که در حال گسترش روش هایی است که توسعه دهندگان می توانند برای مهارت های خود حقوق بگیرند.

در حال حاضر ، ابزارهایی مانند مواد مصرفی، اشتراک های پرداخت شده و خریدهای مهارتی. اکنون ، پشتیبانی از Paid Skills ، یک خرید جدید در مهارت که به مشتریان امکان می دهد برای دسترسی به محتوای مهارتی یکبار هزینه پرداخت کنند ، اضافه خواهد شد. همچنین اکنون خریدهای مهارتی به هند و کانادا نیز گسترش خواهد یافت.

تاکنون خریدهای مهارتی هنوز درآمد چشمگیری نداشته است. آ گزارش سال 2019 دریافت که درآمد مهارت الکسا در 10 ماه اول سال فقط 1.4 میلیون دلار بوده است ، خیلی کوتاه از هدف 5.5 میلیون دلاری آمازون. هنوز مطمئن نیستید که یک روش دیگر برای خرید این روند را تغییر می دهد.

آمازون درمورد میزان تولیدکنندگان خود صحبت نکرد ، در عوض فقط گفت که درآمد توسعه دهندگان از خریدهای مهارتی نسبت به سال گذشته “بیش از دو برابر” شده است.

آمازون اکنون سعی می کند از جامعه توسعه دهندگان برای هدایت فروش در سایت خرده فروشی خود نیز استفاده کند.

با “اقدامات خرید” جدید ، توسعه دهندگان می توانند محصولات آمازون را در مهارت خود بفروشند. به عنوان مثال ، یک بازی نقش آفرینی می تواند به مشتریان پیشنهاد کند نسخه رومیزی را به عنوان یک بازی علمی تخیلی خریداری کنند ستاره یاب میکند. توسعه دهندگان همچنین می توانند از طریق ارجاع محصولات خود درآمد وابسته کسب کنند.

توسعه دهندگان مهارت های موسیقی و رسانه قادر به استفاده از ابزارهای جدید برای تجربه های سرگرم کننده بیشتر مانند مهارت درخواست آهنگ هستند که DJ ها می توانند برای دریافت درخواست های آهنگ از طریق الکسا استفاده کنند ، که iHeartRadio اتخاذ خواهد کرد دیگران مدت زمان لازم را برای ارائه تجارب تعاملی برای ارائه دهندگان رادیو ، پادکست و موسیقی کوتاه می کنند.

سایر ویژگی های جدید قصد دارند مهارت ها را عملی تر و مفیدتر کنند.

اعتبار تصویر: آمازون

به عنوان مثال ، رستوران ها به API Food Skill دسترسی خواهند داشت که به آنها امکان می دهد تجارب سفارش و تحویل کالا را ایجاد کنند. ویژگی جدید “ارسال به تلفن” به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا مهارت خود را با دستگاه های تلفن همراه متصل کنند ، و محرک های جدید مبتنی بر رویدادها و پیشنهادهای فعال تجربیات جدید را فراهم می کنند – مانند مهارتی که به کاربران یادآوری می کند هنگام ترک خانه خود را قفل کنند. این شرکت می گوید ، Whole Foods متعلق به آمازون از این ویژگی ها برای تجربه وانت حاشیه ای که اواخر سال جاری میلادی به آن می رسد استفاده خواهد کرد.

پشتیبانی مجدد الکسا ، که به شما امکان می دهد کالاهای معمول خانگی مانند شوینده لباسشویی یا باتری را مجدداً سفارش دهید ، همچنین به قطعات تعویض گسترش می یابد تا با انواع دیگر دستگاه های خانگی و خانه های هوشمند ارتباط برقرار کند. سازندگان ترموستات Carrier و Resideo از این مورد برای پر کردن فیلترهای هوا و Bissell از این با جاروبرقی های خود استفاده می کنند.

مناهیل ، سازندگان دستگاه های ایمنی – مانند آشکارسازهای دود ، مونوکسیدکربن کربن و نشت آب – می توانند به سیستم امنیتی الکسا ، الکسا گارد برای ارسال اعلان به دستگاه های تلفن همراه متصل شوند.

آمازون همچنین در حال معرفی مجموعه ای از ابزارهای جدید است که ایجاد مهارت را برای توسعه دهندگان آسان تر می کند ، از جمله توانایی استفاده از Alexa Entities ، که اساساً مجموعه دانش عمومی ویکی پدیا مانند آمازون است. آنها همچنین می توانند به ابزارهای جدید برای کمک به تلفظ های سفارشی به علاوه فقط قبلی ایالات متحده دسترسی پیدا کنند ویژگی زبان طبیعت مکالمات الکسا (اکنون در آلمان در نسخه بتا است ، پیش نمایش برنامه نویسان در ژاپن است و در تمام مناطق انگلیسی زندگی می کند). لیست طولانی تری از ابزارها بر گسترش منطقه ای مجموعه ابزارهای موجود (به عنوان مثال AVS ، ACK) و سایر موارد تمرکز دارند که قابلیت همکاری بهتر با دستگاه های هوشمند خانگی را فراهم می کنند – مانند مواردی که امکان ایجاد کلمات بیداری منحصر به فرد را دارند.

تفسیر:
نکات و آدرسهای کاملاً مفید را می توان در این پست کامل یافت.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *