0

آمازون فقط ظریف ترین لباس های حمام خود را به فروش می رساند – و زیر 35 دلار است – اخبار آمازون

بازدید 10


محصولات این داستان به طور مستقل انتخاب می شوند و از نظر ویراستاری ارائه می شوند. اگر با استفاده از این پیوندها خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

صرف نظر از تنظیمات لباس شنای شما ، مطمئن هستیم که چیزی پیدا خواهید کرد که سبک امضای شما را تکمیل کند. آمازون همه چیز دارد ، از بیکینی های مدرن با برش بالا گرفته تا یک تکه های ورزشی. حتی گزینه های بارداری نیز وجود دارد. اینها نه تنها شنای آمازون با قیمت مناسب پیدا می کند زیبا ، اما در انواع رنگها و اندازه ها نیز موجود است. و اگر عضویت Amazon Prime دارید ، در کمتر از دو روز به درب منزل شما منتقل می شود.

در زیر ، بهترین لباس های حمام آمازون را که می توانید با هزینه ای کمتر از 35 دلار امروز تهیه کنید ، کشف کنید.

لباس شنای آمازون

این بیکینی پرفروش در 27 رنگ و چاپ مختلف وجود دارد و به دلیل برازش انحنا در بین خریداران مورد علاقه است. “من نمی توانم به اندازه کافی خوب درباره این لباس صحبت کنم ،” یک داور نوشت. “یک وسیله متوسط ​​سفارش داده و مانند دستکش مناسب است. من قصد دارم رنگ های بیشتری بخرم. “

آن را بخر! مجموعه بیکینی کمربند بلند کمربند صورتی ، 24.99 دلار (مبدا 31.23 دلار) amazon.com

لباس شنای آمازون

با این لباس دو تکه شیک ، ویژگی های برهم زننده شیک و جزئیات متقاطع ، به مجموعه لباس های شنای خود استعداد اضافه کنید. خریداران عاشق این بودند که پایین و باریک به سبک شلوغی چقدر حمایت می کند. “این لباس حمام به من زندگی می دهد” یک مشتری را خشن کرد. “من همیشه در یافتن کت و شلواری که برای هر قسمت از بدن من کار کند بسیار سخت است: نیم تنه بزرگ ، کمر کوچک ، لگن های بزرگ. اما باید بگویم که این بسیار مناسب است. ”

آن را بخر! استاد راهنما پپلوم تانکینی با دور کمر ، 28.03 دلار (اصل 36.99 دلار) amazon.com

لباس شنای آمازون

Tempt Me Plunge Monokini با خط گردن غوطه ور ، پشت تاشو و جزئیات مش ، قسمت های مساوی چاپلوس و سکسی است. بین 29 رنگ آماده تابستان را انتخاب کنید. “من از خرید لباس حمام وحشت دارم ، اما این لباس دوباره ایمان من را در یافتن لباس شنا مناسب و جذاب دوباره ایجاد کرده است.” یک منتقد ستایش کرد. “من یک لباس 12 ، 14 ، خمیده می پوشم ، و بزرگ مانند یک دستکش ، بدون هیچ گونه فشار دادن انتهای عقب که معمولاً با لباس های کاملاً کامل اتفاق می افتد ، متناسب است. این یکی برنده است!”

آن را بخر! Tempt Me Plunge Monokini ، 30.99 دلار (اصل 35.99 دلار) amazon.com

لباس شنای آمازون

این بیکینی باندی به لطف طراحی برگشت پذیر و طیف گسترده ای از رنگ ، به اندازه کافی متناسب است و متناسب با هر کمد لباس شنا است. خریداران آمازون بودند “غافلگیر” با کیفیت مواد و مناسب چاپلوسی آن است. آیا ذکر کردیم که در حال حاضر 60 درصد تخفیف دارد؟

آن را بخر! بیکینی Zaful Bandeau ، 19.99 دلار (مبدا 49.99 دلار) amazon.com

لباس شنای آمازون

این یک تکه ناهموار از برجستگی شما در حال رشد و پشتیبانی است در حالی که با گردن V شکل شما ، جلوه ای شیک ایجاد می کند. این در هشت رنگ است و در اندازه های کوچک تا خیلی بزرگ در دسترس است. “من در حال حاضر 20 هفته باردار هستم اما تا زمانی که به تعطیلات می روم حدود 24 تا 25 هفته می شوم و احساس می کنم فضای کافی برای رشد دارم چون کشش دارد” یک خریدار مشترک است. “من به طرز مشهوری از خودم یکپارچه متنفرم چون” هیپی “هستم و احساس می کنم آنها توجهات را به مناطق خودآگاه من جلب می کنند اما این لباس به من احساس راحتی می کند و چاپلوس است.”

آن را بخر! لباس شنای زایمان Summer Mae V-Neck ، 28.04 دلار (مبدا 32.99 دلار) amazon.com

لباس شنای آمازون

این قطعه که یکی از موارد مورد علاقه برای برش های سکسی و بندهای بند دار است ، به لطف بندهای قابل جدا شدن ، دو لباس حمام در یک لباس است. “این لباس شنا در همه مکان های مناسب سکسی است” یکی از مشتریان در مورد لباس شنا گفت. “این به خوبی متناسب است و باعث می شود احساس اعتماد به نفس کنم.”

آن را بخر! Sociala Ruched Lace-Up One-Piece ، 20.39 دلار (منبع 23.99 دلار) amazon.com

لباس شنای آمازون

این لباس شنای ورزشی که برای شکستن عرق در ساحل یا دور شنا بسیار مناسب است ، در هر حرکت بدون هیچ محدودیتی پوشش و پشتیبانی مطلوب را ارائه می دهد. “ما چندین بار در حال انجام دور در استخر محلی خود شنا کرده ایم و هرگز مجبور نیستیم هنگام شنا کشیدن کت و شلوار را بکشیم یا تنظیم کنیم.” یک بازرسان توضیح داد. “این به خوبی طراحی شده است ، بندها به شانه های من بریده نمی شوند و من مجبور نیستم به طور مکرر یک عروسی را بردارم. سوار شدن بسیار راحت تر است و در اکثر لباس ها نیاز به یک عمل انحرافی است. “

آن را بخر! Beautyin Athletic Racerback یک قطعه ، 23.79 دلار (مبدا 27.99 دلار) amazon.com

لباس شنای آمازون

این بیکینی با روکش صلیبی متداول ، به ترکیب کاملی از لباس سکسی و حمایتی دست می یابد ، که حسن نیت ارائه می دهد بندهای قابل تنظیم و ته آن تاشو دارای کمر بالا است. در 36 رنگ و چاپ وجود دارد و در اندازه های کوچک و فوق العاده بزرگ موجود است. “این یک پیروزی واضح بود” یک مشتری نوشت. “همچنین برای برخی از کوهنوردی های واقعی در اطراف چیزها نیز در محل نگهداری می شود. اصلاً هیچ لغزشی نیست. “

آن را بخر! بیکینی بانداژ کمر بلند Omkagi ، 22.99 دلار (مبدا 27.99 دلار) amazon.com

لباس های شنای آمازون با قیمت مناسب بیشتر در مورد موارد زیر پیدا کنید:

تفسیر:
برخی از نکات و آدرسهای مفید را می توان در مقاله کامل یافت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  45  =  49