آمازون سرمایه گذاری گسترده این Diane von Furstenberg Echo Dots را انجام می دهد – اخبار آمازون


آمازون در حال راه اندازی محصولات بعدی برای پلتفرم سرمایه گذاری جمعی Build It است. این شرکت با طراح مد Diane von Furstenberg در طیف وسیعی از بلندگوهای هوشمند Echo Dot همکاری کرده است که تنها در صورتی که افراد در مدت 30 روز آنها را پیش سفارش دهند ، به فروش می رسند.

این به هیچ وجه مشخص نیست. آمازون در اوایل سال جاری برنامه Build It را با راه اندازی کرد سه دستگاه الکسا – یک مقیاس تغذیه ای ، یک ساعت فاخته ، و یک چاپگر یادداشت چسبنده – و فقط آخرین موارد به موقع به هدف خود رسیده اند. آمازون در حال حاضر تخمین می زند این چاپگر Smart Sticky Note بین ماه های ژوئیه و سپتامبر ارسال می شود ، اما اگر وارد کمپین Build It نشدید ، نمی توانید در حال حاضر پیش خرید کنید

محدوده Echo Dot x Diane von Furstenberg در سه نوع متفاوت وجود دارد: بوسه نیمه شب، ایکات، و شاخه ها. همه آنها “قیمت تبلیغاتی ویژه” هر کدام 59.99 دلار دارند که 10 دلار بیشتر از یک دلار است نقطه نسل چهارم منظم یا همان قیمت پاندای زیبا و ببر نسخه کودک نسخه.

این مجموعه کامل است:

از چپ به راست: شاخه ها ، آیکات و بوسه نیمه شب.

آمازون دقیقاً نمی گوید که چند نفر برای ساخت واقعی هر مدل باید سفارش دهند ، اما آخرین مهلت 13 آگوست است. فقط در صورت و زمان ارسال محصولات از شما هزینه کسر می شود.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون سرمایه گذاری گسترده این نقاط دائو دون فون فرستنبرگ را انجام می دهد

تفسیر:
برخی از اطلاعات و پیوندهای مفید را می توانید در پست کامل بخوانید.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *