0

آمازون را فراموش کنید ، آیا GameStop واقعاً سعی در “بهترین خرید بازی” دارد؟ – اخبار آمازون

بازدید 8


رایان کوهن ، رئیس توقف بازی (NYSE: GME)، یک بار گفت که او می خواهد خرده فروش بازی های ویدیویی “آمازون بازی” شود. مدل تجاری فروشگاه های فیزیکی در عصر گیم پلی دیجیتال آنلاین و بازی های قابل بارگیری منسوخ می شد.

در حالی که این حس گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهد که گیم استاپ احتمالاً طیف وسیعی از بازی ها ، تجهیزات و لوازم جانبی را خواهد داشت که مصرف کنندگان می توانند بصورت آنلاین خریداری کنند ، دقیقاً مانند آمازون (NASDAQ: AMZN)، آخرین حرکات خرده فروش نشان می دهد که آن چیزهای بیشتری را در ذهن دارد.

هدف واقعی GameStop که می تواند پرواز کند ، این است بهترین خرید (NYSE: BBY).

خانواده بازی ویدیویی بازی می کنند

منبع تصویر: گتی ایماژ.

فضای زیادی برای پر کردن

در ماه مه ، GameStop با اجاره یک مرکز تحقق 700،000 فوت مربع در یورک ، پنسیلوانیا ، اعلام کرد که شبکه تحقق آمریکای شمالی خود را گسترش می دهد. پیش بینی می کند که این مرکز که در سه ماهه چهارم سال جاری به بهره برداری می رسد ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا ضمن جلب اهداف تجارت الکترونیکی ، حمل و نقل را در امتداد ساحل شرقی تسریع کند.

این مرکز اجاره مرکز عملیاتی دیگری را در این ماه اعلام کرد ، این بار به مساحت 530،000 فوت مربع در رنو ، نوادا ، به منظور تأمین نیازهای مشابه مکان یورک ، اما این بار برای ساحل غربی. این در واقع فضای توزیع موجود خود در ایالات متحده را دو برابر می کند.

آیا اگر فقط عناوین بازی های ویدیویی ، کنسول های بازی و هدست های بازی را ذخیره کند ، آیا همه ما می توانیم توافق کنیم که بیش از 2.4 میلیون فوت مربع فضای انبار یک هکوا بسیار بیشتر از نیاز GameStop است؟ علاوه بر این ، این “گسترش فهرست محصولات” است که واقعاً کلیدی است GameStop به کجا می رود.

یک فرصت عظیم

در بیانیه پروکسی 2021 شرکت بازی های ویدیویی ، GameStop اشاره کرد که گسترش آن “در سراسر بازی ، کلکسیون ها و سایر مجاورت های طبیعی است. ما بر این باوریم که گسترش اندازه بازار قابل آدرس دهی ما به مرور زمان به کاهش اعتماد ما به چرخه بازار بازی های مبتنی بر کنسول کمک می کند. “

بنابراین در همان جا می دانیم که GameStop نمی خواهد این فضای تحقق بخشیدن به تجارت میراث خود باشد ، بلکه به دنبال “مجاورت های طبیعی” برای رشد است ، به همین دلیل Best Buy در میان رقابت قرار دارد.

لوازم الکترونیکی مصرفی دقیقاً نوعی گسترش طبیعی تجارت GameStop است که این معیارها را برآورده می کند و از هم اکنون نیز به آن سمت حرکت کرده است.

پخش کننده ویدیوی خندان

منبع تصویر: گتی ایماژ.

دسامبر گذشته وارد آن شد مشارکت انحصاری با سازنده تلویزیون Vizio شروع به فروش 25 مدل مختلف تلویزیون های هوشمند و میله های صوتی در فروشگاه های GameStop و آنلاین می کند. همچنین شروع به فروش رایانه ، مانیتور ، میز بازی و دستگاه ها و تجهیزات بازی موبایل کرد ، اقدامی که به گفته وی ، بازار آدرس پذیر خود را پنج برابر کرد. لوازم الکترونیکی مصرفی تقریباً یک سوم درآمد سالانه 15.4 میلیارد دلار Best Buy در سال گذشته را نشان می داد.

در حالی که خرده فروش بازی های ویدیویی تاکنون در مورد برنامه های واقعی خود سخت گیر بوده است ، اما به نظر می رسد این مسیر به احتمال زیاد ، ساخت گسترده شبکه تحقق آن است.

این می تواند GameStop را به یک مقصد یک مرحله ای در بازی تبدیل کند که در آن گیمرها می توانند تمام تجهیزات ، اسباب بازی ها و بازی های مورد نیاز خود را خریداری کنند. و اگر خرده فروش آن را با برنامه وفاداری خود به عضو PowerUp ادغام کند ، دیگر نیازی به بازدید پارسه از Best Buy نیست.

منتظر فروش باشید

سرمایه گذاران هنوز باید دکمه مکث را بزنند. اگر این راهی است که GameStop دنبال می کند ، یک خیابان هیجان انگیز با پتانسیل بسیار زیاد است ، اما همچنین خطرات زیادی را به همراه دارد. GameStop در سطح معاملات سهام خود در حال حاضر است قیمت برای کمال.

Best Buy با 13 برابر درآمد ، کسری از فروش آن و 9 برابر جریان نقدی رایگان که تولید می کند ، معامله می کند. در همین حال ، GameStop همچنان زیان ده است و بیش از دو برابر فروش خود را انجام می دهد و با گردش بی نظیر 149 برابر جریان نقدی آزاد معامله می کند.

این برای پرداختن به یک طرح آزمایش نشده حق بیمه زیادی است ، به این معنی که سرمایه گذاران GameStop بهتر است در کنار حاضران تشویق کنند متخصص بازی های ویدیویی و منتظر سهام خود هستید تا قبل از گفتن “بازی در حال حاضر” تخفیف قابل توجهی ارائه دهد

این مقاله نظر نویسنده را نشان می دهد ، که ممکن است با پیشنهاد “رسمی” خدمات مشاوره حق بیمه Motley Fool مخالف باشد. ما خوش رنگ هستیم! زیر سوال بردن یک تز سرمایه گذاری – حتی یکی از مقاله های خودمان – به همه ما کمک می کند تا در مورد سرمایه گذاری انتقادی بیندیشیم و تصمیماتی بگیریم که به ما کمک می کند باهوش تر ، شادتر و ثروتمندتر شویم.

ریچ دوپری در هیچ یک از سهام ذکر شده موقعیتی ندارد. Motley Fool سهام آمازون را دارد و آن را توصیه می کند. Motley Fool گزینه های زیر را توصیه می کند: مکالمه طولانی ژانویه 2022 با 1920 دلار از آمازون و کوتاه ژانویه 2022 با 1940 تماس با آمازون. Motley Fool دارای یک سیاست افشای اطلاعات.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  30  =  35