0

آمازون در فورت ورث برقی می رود و با Rivian EV تحویل می شود – اخبار آمازون

بازدید 12


اگر در فورت ورث هستید و صدای واگن آمازون را می شنوید ، آینده را می شنوید. آمازون آزمایش ون های برقی سفارشی را در مسیرهای تحویل از ایستگاه Southwest Fort Worth خود آغاز کرده است. ون های جدیدی که در فورت ورث می غلتند فقط نوک کوه یخ برقی است که با همکاری شرکت تازه تاسیس Rivian طراحی و ساخته شده است. آمازون قصد دارد امسال تحویل EV را در 15 منطقه دیگر در ایالات متحده آزمایش کند.

این اقدام یک سال پس از اعلام آمازون مبنی بر خرید 100000 دستگاه تحویل الکتریکی سفارشی به عنوان بخشی از خودروهای خود صورت گرفت تعهد آب و هوا. آمازون برای حمایت از تعهد خود قصد دارد تا سال 2040 خالص کربن باشد و در مسیر تأمین انرژی با 100٪ انرژی تجدید پذیر تا سال 2025 قرار دارد.

اولین EV سفارشی آمازون فاش شد در یک ویدیوی آزمایشی در اکتبر گذشته. آمازون می گوید ون تمام برقی اولین وسیله حمل و نقل در نوع خود است. با رانندگی 150 مایل با یک بار شارژ ، برای ایمنی بهینه شده و تجربه پیشرفته تری را به رانندگان این شرکت ارائه می دهد.

راس راچی ، مدیر ناوگان و محصولات جهانی آمازون ، در بیانیه ای گفت: “هنگامی که ما قصد داشتیم اولین وسیله تحویل الکتریکی سفارشی خود را با Rivian ایجاد کنیم ، می دانستیم که باید بیش از هر وسیله تحویل دیگری باشد.” “ما می خواستیم رانندگان عاشق استفاده از آن باشند و مشتریان وقتی ببینند که در محله خود رانندگی می کند و به سمت خانه خود می کشد احساس هیجان می کنند”

ریچی افزود: “ما فناوری Rivian را با دانش لجستیک تحویل خود ترکیب کردیم و نتیجه آن چیزی است که شما در اینجا می بینید – آینده تحویل آخرین مایل”.

[Image: Amazon]

یک دلیل برای آزمون شمال تگزاس: گرمای هوا

آمازون می گوید که شمال تگزاس به دلیل داشتن مشتری عالی در اینجا ، آرایش شهری بی نظیر ما و چیز تعجب برانگیز – گرمای شدید تابستان ، به عنوان یکی از 16 سایت آزمایش EV انتخاب شده است. ظاهرا آمازون می خواهد ببیند که چگونه EV ها تا 100 روز درجه بی وقفه را تحمل می کنند. (تابستان امسال ما هنوز به 100 ضربه نزده ایم ، اما شما می دانید که می آید.)

شمال تگزاس پنجمین منطقه ای است که خودروهای الکترونیکی آمازون را مشاهده می کند. آزمون فورت ورث به دنبال عرضه اولیه Rivian EVs در لس آنجلس ، سانفرانسیسکو و سایر شهرها است.

[Image: Amazon]

تشخیص پیشرفته ترین سنسور و موارد دیگر

جدید EV های آمازون دارای ویژگی هایی از جمله:

  • تشخیص سنسور پیشرفته
  • دوربین های دیجیتال در اطراف وسیله نقلیه دید 360 درجه به راننده می دهد
  • یکپارچه سازی الکسا بدون هندزفری
  • یک کف رقص در داخل کابین برای حرکت آسان راننده
  • چراغهای عقب روشن که برای ایمنی بیشتر قسمت عقب خودرو را احاطه می کنند
  • حفاظت اضافی از راننده

10 هزار خودروی آمازون تا سال آینده رول می شود

خیلی بیشتر گرداب صداها به زودی دنبال می شوند: آمازون قصد دارد 10000 دستگاه از این ون های جدید را از اوایل سال 2022 مورد بهره برداری قرار دهد.

ریچی در بیانیه گفت: “از آنچه ما دیده ایم ، این یكی از سریعترین برنامه های مدرن برقی سازی است ، و ما به طور فوق العاده ای به آن افتخار می كنیم.” “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا این وسایل نقلیه را در برابر گرمای تابستان دالاس و فورت ورث و سهام برجسته استوک قرار دهیم. ما نمی توانیم منتظر استقبال گرم تگزاس از سوی مشتریان خود باشیم. “

[Image: Amazon]

یک تلاش جهانی

آمازون می گوید در حال حاضر هزاران وسیله نقلیه الکتریکی در سراسر جهان کار می کند. این ایستگاه های تحویل خود را برای سرویس دهی به EV ها مجدداً طراحی و جمع می کند – از تبدیل طرح الکتریکی به تغییر چیدمان فیزیکی هر یک.

فقط در سال گذشته ، آمازون می گوید بیش از 20 میلیون بسته در وسایل نقلیه تحویل الکتریکی در سراسر آمریکای شمالی و اروپا تحویل داده است. بنابراین در حال حاضر دنیا را کمی سبزتر ، تمیزتر و فاقد کربن ساخته است.

ریچی گفت: “ما امیدواریم که وسیله نقلیه الکتریکی سفارشی ما به ایجاد احساس فوریت در صنعت کمک کند تا در مورد پذیرفتن فن آوری و راه حل های پایدار بزرگ بیندیشیم ،” آیا شما یک شرکت تحویل بسته ، یک شرکت تدارکات ، یک تولید کننده بستنی یا تقریباً هر کس دیگری که وسایل نقلیه در جاده باشد. “

وارد لیست شوید.
دالاس هر روز نوآوری می کند.

ثبت نام کنید تا هر روز به موارد جدید و جدید در Dallas-Fort Worth توجه داشته باشید.

تفسیر:
اخبار و پیوندهای واقعاً مفید در این پست کامل قابل مشاهده است.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  33  =  39