0

آمازون در خلال موج گرمای رکوردشکن ، مرکز خنک سازی در مقر سیاتل را افتتاح کرد – اخبار آمازون

بازدید 4


آمازون در حالی که شمال غربی اقیانوس آرام با یک موج گرمای رکورددار دست و پنجه نرم می کند ، بخشی از مقر خود در سیاتل را به یک مرکز خنک کننده عمومی تبدیل می کند.

مرکز خنک کننده مطبوع در مرکز جلسات آمازون ، که بخشی از پردیس South Lake Union این شرکت در مرکز شهر سیاتل است ، ایجاد شده است. طبق سایت ، این سایت برای حداکثر 1000 نفر جا دارد وب سایت شهر سیاتل. بسیاری از خانه های منطقه تهویه مطبوع ندارند ، زیرا آب و هوای سیاتل معمولاً معتدل است.

مرکز جلسات با فاصله از کره آمازون یا گوی های شیشه ای ای که محوطه دانشگاه سیاتل خود را لنگر می اندازند فاصله دارد. آمازون قبلاً تبدیل شده است مرکز جلسات در یک کلینیک پاپ آپ برای تزریق واکسن Covid-19 در اوایل سال جاری.

امواج گرمایی بی سابقه شمال غربی اقیانوس آرام را فرا گرفته اند، فشار دمای روز به سه رقمی و باعث قطع برق می شود در بعضی از مناطق منطقه دمای هوا در سیاتل روز دوشنبه به بالای 100 درجه رسید ، و این اولین بار در ثبت سه روز متوالی سه رقمی شهر است. سرویس ملی آب و هوا.

قبل از این هفته ، شهر فقط سه روز در آخرین زمان داشت 126 سال طبق گفته سخنگوی سرویس ملی آب و هوا به نقل از ساینتیس آمریکن ، دما در آنجا به 100 رسیده است. دانشمندان می گویند تغییرات آب و هوایی در حال ایجاد چنین شرایطی است دمای بسیار زیاد بیشتر رایج.

حتی با گرمای شدید ، انبارهای آمازون در کنت ، واشنگتن ، باز بودند ، سیاتل تایمز گزارش در روز یکشنبه. تایمز به نقل از کارگران این مرکز گزارش داد ، یکی از تأسیسات در مجتمع انبار کنت در برخی از بخشها “ساعات کار برق” را انجام می داد ، جایی که از کارگران خواسته شد تا در اسرع وقت به مدت یک ساعت حرکت کنند تا از این طریق بهره وری را آب دهند.

نمایندگان آمازون بلافاصله به درخواست نظر پاسخ ندادند.

در جای دیگر ، پورتلند روز یکشنبه شاهد رسیدن دما به بالاترین رکورد 112 درجه بود ، فقط یک روز پس از رسیدن به دمای بالای 108 درجه. سرویس ملی هواشناسی پیش بینی می کند که درجه حرارت در پورتلند روز دوشنبه تا 114 درجه افزایش یابد و رکورد گرما را برای سومین روز متوالی بشکند.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  1  =