0

آمازون بیش از 27 میلیون دلار برای بسته های وودبرن پرداخت می کند ، قصد دارد مرکز تحقق عظیم را انجام دهد – اخبار آمازون

بازدید 12


آمازون در حال برنامه ریزی یکی از بزرگترین ساختمانهای تاریخ اورگان است – یک مرکز تحقق پنج طبقه ، 3.84 میلیون فوت مربع – درست در غرب ایالت بین ایالتی 5 در شهر وودبرن.

این غول خرده فروشی در اوایل این هفته 27 میلیون دلار به سه فروشنده مختلف بابت مساحت زیربنایی که می تواند میزبان ساختمان جدید باشد پرداخت شده است. جری ملبی ، دستیار کارمند شهرستان در شهرستان ماریون ، گفت دفتر وی این سه معامله را در روز پنجشنبه ثبت کرده است. او قیمت خرید را تأیید کرد و اینکه Amazon Services Inc. خریدار بود.

بر اساس اسناد برنامه ریزی ، این عملیات می تواند حدود 1874 نفر را استخدام کند.

طرح آمازون مخفیانه مخفی شده است. اسناد شهر فقط به عنوان “پروژه پایه” به توسعه بزرگ بالقوه غرب آزادراه اشاره داشتند. آمازون هرگز نامگذاری نشد.

تامی مور ، سخنگوی وودبرن ، از ارائه جزئیات خودداری کرد. وی گفت: “اکنون شهر آماده ارائه بیانیه نیست.”

آمازون عمده زمین وودبرن خود را از شرکت Specht Woodburn LLC خریداری کرد ، شرکتی که توسط توسعه دهنده برجسته محلی Greg Specht تشکیل شده است. آمازون 23.3 میلیون دلار برای بسته Specht پرداخت کرد. وی از اظهار نظر خودداری کرد.

آمازون در طی همه گیر شدن ، با تحویل غذا و تقریباً هر چیز دیگری به کشوری از مصرف کنندگان قفل شده ، شکوفا شد. این شرکت با بیش از یک میلیون کارمند ، دومین شرکت خصوصی در جهان است. فروش فقط در سه ماهه اول سال جاری بیش از 108 میلیارد دلار بوده است.

اما این شرکت همچنین به دلیل دستمزد کم و شرایط سخت کار مورد انتقاد پژمرده قرار گرفته است. همین هفته ، دو شرکت بزرگ تحویل کالا که در منطقه پورتلند خدمت می کنند ، به رانندگان اعلام کردند آنها کار با آمازون را متوقف می کنند، تنها مشتری آنها در یك ایمیل به رانندگان ، یكی از پیمانكاران شرایط “ناامن” كار و وخیم شدن رابطه با غول خرده فروشی را ذکر كرد.

بین کارخانه های گسترده تراشه های رایانه ای اینتل ، گسترش دفتر مرکزی نایک و چندین مرکز داده ، اورگان میزبان بسیاری از پروژه های ساخت و ساز بسیار بزرگ در اواخر سال است. با تحقق 3.84 میلیون فوت مربع ، مرکز تحقق Woodburn در نزدیکی قله قرار دارد. این ساختمان 105 فوت خواهد بود – دو برابر حداکثر مجاز طبق قوانین منطقه بندی فعلی شهر ، استثنایی که توسط شهر تأیید شده است – با کف زمین معادل 66 زمین فوتبال.

رشد آمازون منجر به اشتهایی ظاهراً تمام نشدنی برای فضای انبار شده است ، جایی که کارمندان آن ده ها میلیون مورد ذخیره شده را انتخاب می کنند ، آنها را بسته بندی می کنند و برای مشتریان حمل می کنند. این شرکت می گوید که بیش از 175 مرکز تحقق در سراسر جهان را اداره می کند و مرکز Woodburn چهارمین مرکز مهم تدارکات آن در منطقه خواهد بود.

مشخص نیست که هزینه ساخت پروژه وودبرن چقدر است. هزینه تأسیسات آمازون در تروتدیل 180 میلیون دلار بود. پروژه Woodburn بیش از چهار برابر انبار 855،000 فوت مربع Troutdale است.

آمازون چندین تغییر در ترافیک را پیشنهاد می کند تا بتواند افزایش مورد انتظار در حجم کامیون و ماشین را در مجاورت خود تأمین کند. از همه قابل توجه تر ، می خواهد رمپ خروجی I-5 به سمت جنوب را تعمیر اساسی کند.

آمازون در سند پروژه خود که در این شهر ثبت شده ، متعهد شد که با همکاری اداره حمل و نقل اورگان “برای شناسایی یک تغییر قابل قبول در زیرانداز I-5 به سمت جنوب برای به حداکثر رساندن میزان ذخیره سازی مسیر سمت راست به جنوب و افزایش طول کامل زیرانداز”.

اگرچه این دومین شرکت خصوصی بزرگ در جهان است ، اما آمازون در صورت ادامه طرح وودبرن ، ممکن است واجد شرایط تخفیف در مالیات بر املاک در اورگان باشد. برخی از شرکت های داخل منطقه سازمانی Woodburn-Gervais واجد شرایط سه تا پنج سال تخفیف مالیات بر دارایی هستند.

مقامات آمازون پیام ها را بر نمی گردانند.

– جف منینگ

jmanning@oregonian.com

971-263-5164منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  2  =