0

آمازون به نظر می رسد 1000 موقعیت تمام وقت در کوه جدید را پر کند. مرکز تحقق ژولیت – اخبار آمازون

بازدید 21


MT جولیت ، تن. (WKRN) – اگر به شغل نیاز دارید ، خوش شانس هستید.

آمازون بار دیگر به دنبال پر کردن موقعیت ها است ، این بار در Mt. مرکز تحقق ربات های ژولیت در دروازه طلای خرس که قرار است اواخر تابستان افتتاح شود.

این غول فناوری همچنان به محبوبیت خود در ایالت داوطلب ادامه می دهد.

آدام منگروم ، مدیر کل تأسیسات آمازون در لبنان گفت: “من تقریباً 10 سال است که این کار را انجام می دهم و برخی از همکاران من در ابتدای راه اندازی اولین ساختمان خود در میانه تنسی وجود دارد.”

از سال 2010 ، آمازون حدود 9 میلیارد دلار در تنسی سرمایه گذاری کرده است ، از جمله زیرساخت ها و جبران خسارت به کارمندان ، اکنون ده مرکز تحقق و مرتب سازی در نشویل ، لبنان ، لا ورگن ، مورفرسبورو ، چاتانوگا ، چارلستون و ممفیس را با چهار ایستگاه تحویل در لبنان ، لا Vergne ، نشویل و ممفیس.

رکس بینگهام ، همکار آمازون در لبنان ، گفت: “در تجربه شخصی من ، این یک فرصت عالی برای من بوده است.” “من علاقه به تدارکات و انبارداری و حتی همین امسال فرصتهایی که داشتم ، آموزشهایی که کسب کردم ، تجربه و فقط برخی از مشاوره های برخی از رهبران من است. واقعاً عالی بوده این مرا هیجان زده می کند و از این بابت بسیار سپاسگزارم. “

بینگام ، یک جمع کننده ، فقط یکی از 25000 کارمند آمازون است که در حال حاضر در سراسر ایالت مشغول به کار هستند ، اما اکنون این شرکت نیاز به پر کردن مرکز جدید تحقق رباتیک خود در Mt. ژولیت

راجت کاپول ، ژنرال منگ برای کوهستان ، گفت: “در حال حاضر تعداد زیادی از افراد در اینجا تلاش می کنند تا مطمئن شوند که این پرتاب با موفقیت انجام می شود و ما برای جامعه در اینجا آماده هستیم.” سایت ژولیت. وی افزود: “این ساختمان آخرین فن آوری پیشرفته ما از نظر آنچه ما ارائه می دهیم است. فناوری موجود در این سایت ، هدف ما این است که آن را ایمن تر کرده و از آن برای کارگرمان لذت ببریم وقتی که آنها وارد آن می شوند. “

به ما گفته شده است که استخدام های جدید در کنار فناوری رباتیک برای انتخاب ، بسته بندی و ارسال اقلام با اندازه کوچکتر به مشتریان در سراسر منطقه کار خواهند کرد.

مانگروم گفت: “اگر به دنبال نقشی فراگیر هستید که فرصت خوبی برای رشد و پیشرفت شغلی داشته باشد ، این مکان مناسب شماست.”

این مشاغل پرداخت رقابتی اولیه آمازون از $ 15.50 (و بالاتر) و مزایای جامع را شامل می شود ، که شامل مراقبت های بهداشتی از روز اول ، 401 (k) با 50٪ مطابقت ، تا 20 هفته مرخصی استحقاقی والدین و برنامه ابتکاری انتخاب شغلی آمازون ، که قبل از 95 درصد شهریه را برای دوره های رشته های پر تقاضا پرداخت می کند.

داوطلبان باید 18 سال یا بیشتر باشند و مدرک دبیرستان یا معادل آن را در نظر بگیرند.

داوطلبان علاقه مند می توانند اینجا کلیک کنید برای درخواست آنلاین یا ثبت نام در هنگام هشدار با ارسال پیام کوتاه به “آمازون” به شماره 77088.

تفسیر:
نکات و آدرسهای کاملا جالب در این مقاله کامل قابل مشاهده است.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  4  =