0

آمازون به دلیل افزایش قیمت محصولات پاک کننده شکایت کرد – اخبار آمازون

بازدید 13


در یک دادخواست آمازون متهم شده است که در اوج شیوع ویروس کرونا قیمت محصولات مهم را افزایش داده است. دادخواست دعوی طبقاتی ، ارائه شده توسط این شرکت حقوقی هاگنس برمن، آمازون را به “سو exploاستفاده از مصرف کنندگان در آسیب پذیرترین ساعت خود” با افزایش قیمت کالاهای پزشکی ، تمیز کردن محصولات ، کنسروهای مواد غذایی و سایر وسایل ضروری در طی همه گیری متهم می کند.

این دادخواست به طور بالقوه شامل همه موارد شد آمازون خریداران در سراسر ایالات متحده که چنین محصولاتی را خریداری کرده اند.

طبق این دادخواست ، مصرف کنندگان آمریکایی در اوج بیماری همه گیر ویروس کرونا در آمدن به آمازون و سایر خرده فروشان آنلاین در بهار سال 2020 ، هنگامی که سفارشات در خانه و تهدید بیماری ، خرید مواد غذایی بسیار مورد نیاز و تدارکات.

“در این محیط – مطابق با دستورالعمل های دولت و مقامات بهداشت عمومی – مصرف کنندگان به طور قابل قبولی روی آورده اند خرید آنلاینو به ویژه آمازون ، برای برآوردن نیازهای اساسی آنها ، “در این دادخواست آمده است. “بدون سرمایه گذاری در معرض دید عموم و در معرض خطر قرار گرفتن در معرض خود و دیگران ، فقط با چند کلیک آمریکایی ها می توانند کالاهای مصرفی را از آمازون خریداری کنند که به خانه های آنها تحویل داده می شود.”

این دادخواست ادعا می کند که غول تجارت الکترونیکی به طور قابل توجهی قیمت کالاهای مختلف را افزایش داده است. هزینه ماسک های صورت ، به عنوان مثال ، 500 درصد افزایش یافت ، این دادخواست ادعا کرد ، از 20 دلار به 120 دلار رسید. ضد عفونی کننده طبق دادخواست ، هزینه 100٪ افزایش یافت. طبق این دادخواست ، موارد دیگری که هزینه های آنها به شدت در آمازون افزایش یافت مسکن درد ، آرد و داروهای ضد سرماخوردگی بود.

این شکایت ، که برای اولین بار در آوریل سال 2020 در دادگاه منطقه شمالی کالیفرنیا ثبت شد ، می گوید برخی از موارد تا 1000٪ افزایش یافته است.

طبق این دادخواست ، “برخی از افزایش های غیرقانونی مربوط به فروش محصولات تهیه شده توسط اشخاص ثالث بوده است ، فروش هایی که آمازون کنترل می کند و سودهای کلان از آنها حاصل می کند”.

گرچه قانون فدرال به صراحت افزایش قیمت را غیرقانونی اعلام نکرده است ، بسیاری از ایالت ها این عمل را در هنگام اضطرار غیرقانونی اعلام کرده اند ، مانند یک فاجعه طبیعی یا بیماری همه گیر.

“آمازون فروشنده عملکردی این محصولات است و مسئولیت فروش محصولات گران قیمت توسط قانون را بر عهده دارد. اما علاوه بر این ، آمازون قیمت موجودی محصولات خود را که آمازون مستقیماً به مصرف کنندگان می رساند و می فروشد ، تورم کرده است. “

آمازون در ماه مه گفت کنگره باید یک قانون فدرال تصویب کند در برابر افزایش قیمت برای ایجاد یک استاندارد و تعریف واضح.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  40  =  48