0

آمازون برنامه گپ ایمن مورد استفاده سازمان های دولتی را بدست می آورد – اخبار آمازون

بازدید 7


اندی جاسی ، مدیر عامل خدمات وب آمازون ، در جریان کنفرانس جهانی فناوری WSJDLive در لاگونا بیچ ، کالیفرنیا ، در تاریخ 25 اکتبر 2016 صحبت می کند

پاتریک تی فالون | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمازونتجارت رایانش ابری Wickr را بدست آورده است ، یک پلت فرم پیام رمزگذاری شده که توسط سازمانها و شرکتهای دولتی استفاده می شود ، این شرکت جمعه اعلام کرد. شرایط معامله اعلام نشده است.

این خبر در حالی منتشر می شود که به نظر می رسد آمازون وب سرویس ها فعالیت های دولتی بیشتری را در اختیار دارند. AWS قفل شده است در یک نبرد طولانی مدت قانونی با مایکروسافت بر سر معامله ابر چند میلیارد دلاری پنتاگون. هزاران آژانس دولتی از خدمات رایانش ابری آمازون استفاده می کنند.

در یک پست وبلاگ، استیون اشمیت ، معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد امنیت اطلاعات در AWS ، گفت که نیاز به خدمات ارتباطی ایمن مانند آنهایی که ویکر ارائه می دهد سرعت گرفته است زیرا همه گیری Covid-19 بسیاری را به سمت استفاده از محیط های کاری ترکیبی سوق داده است.

اشمیت گفت: “راه حل های ارتباطی ایمن ویکر به شرکت ها و سازمان های دولتی کمک می کند تا خود را با این تغییر در نیروی کار سازگار کنند و از مجموعه خدمات و بهره وری رو به رشد است که AWS به مشتریان و شرکای خود ارائه می دهد ، استقبال خوبی است.”

اطلاعیه ارسال شده به وب سایت ویکر این تأیید را تأیید کرد: “از تاسیس ما ده سال پیش ، ما برای خدمت به سازمانها در طیف گسترده ای از صنایع ، در سراسر جهان رشد کرده ایم. همراه با AWS ، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا راه حل های خود را برای مشتریان و شرکای خود به سطح بعدی برسانیم. “

ویکر برنامه ای را ارائه می دهد که برای عموم رایگان است ، همراه با یک سرویس پولی برای پشتیبانی از ارتباطات نظامی.

شرکت تازه تاسیس مستقر در سانفرانسیسکو ، وزارت دفاع را به عنوان یکی از مشتریان خود به حساب می آورد. معاون در ماه آوریل گزارش داد که گمرک و مرزبانی ایالات متحده مجوزهای ویکر را خریداری کرده اند. ویکر همچنین خود را به عنوان “تنها سرویس همکاری با عملکرد کامل برای پاسخگویی به تمام معیارهای امنیتی مشخص شده توسط آژانس امنیت ملی” معرفی می کند.

تفسیر:
برخی از اخبار و پیوندهای مفید را می توان در این مقاله کامل مشاهده کرد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  68  =  76