0

آمازون برای مقابله با آسیب های رایج در محل کار به مشارکت چند میلیون دلاری پیوست – اخبار آمازون

بازدید 20


بستن

اندی جاسی رئیس آمازون وب وب است و جایگزین جف بزوس خواهد شد تا مدیر عامل بعدی شرکت در Q3 شود. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست. امروز ایالات متحده

شورای امنیت ملی و آمازون روز پنجشنبه با هدف کاهش آسیب های اسکلتی عضلانی ، آسیب دیدگی های شایع در محل کار از جمله رگ به رگ شدن و پارگی ، فتق ، سندرم تونل کارپ و کمر درد اعلام همکاری کردند.

هدف این کمپین درک بهتر چگونگی بروز اختلالات اسکلتی – عضلانی و یافتن راه هایی برای جلوگیری از آنها است. لورین مارتین ، رئیس جمهور و مدیرعامل شورای امنیت ملی گفت ، آمازون 12 میلیون دلار به NSC ، بزرگترین کمک شرکتی که در 108 سال عمر خود به مصرف کننده و ایمنی در محل کار انجام شده است ، کمک خواهد کرد.

این تلاش شامل یک شورای مشاوره بین المللی متشکل از سایر شرکت ها ، محققان و کارشناسان ایمنی خواهد بود. طی پنج سال آینده ، این مشارکت به مشاغل كوچك و دانشگاه ها كمك مالی برای تحقیقات و همچنین حمایت از مسابقات نوآوری می دهد.

‘قانون گذاران احساس فشار می کنند’: ایالت ها برای کاهش هزینه ها ، بهبود دسترسی به بیمه سلامت عمومی پیش می روند

اختلالات اسکلتی عضلانی شامل آسیب به استخوان ها ، عضلات ، مفاصل ، رباط ها یا تاندون ها است که معمولاً از حرکات تکراری یا فشار بیش از حد ناشی می شود.

دکتر ادوارد لاسکوفسکی ، استاد طب فیزیکی و توانبخشی در مایو گفت: “شکایات اسکلتی عضلانی از مهمترین دلایلی است که افراد به پزشک مراجعه می کنند و حدود 80٪ افراد قبل از 50 سالگی نوعی کمردرد را تجربه می کنند.” درمانگاه.

مطابق با داده ها از دفتر آمار کار ایالات متحده ، 30٪ از کل حوادث سال 2018 که در آن کارمندان بخش خصوصی مجبور به تعطیلات چند روزه بودند ، مربوط به MSD ها بود. تقریباً 1.7 میلیارد نفر در سراسر کره زمین دارای اسکلت عضلانی هستند طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی.

هدر مک دوگل ، معاون بهداشت و ایمنی محیط کار آمازون در سراسر جهان ، گفت که MSD شایعترین آسیب شرکت وی است و معمولاً در شش ماه اول استخدام رخ می دهد.

روز چهارشنبه MacDougall در یک کنفرانس خبری مجازی گفت: “در آمازون ، حدود 40٪ از آسیب های ما مربوط به MSD است.” این شرکت در پایان سال 2020 بیش از 1.2 میلیون کارگر در سراسر جهان استخدام کرده است طبق Macrotrends.

با توجه به الف تحلیل واشنگتن پست از سال 2020 اطلاعات اداره ایمنی و بهداشت شغلی ، انبارهای آمازون گزارش کرده اند که 5.9 مورد آسیب جدی در هر 200000 ساعت کار کرده است. انبارهای دیگر نرخ 3.1 را گزارش کردند. این میزان در سال 2019 و با 7.8 حادثه جدی بیشتر بود.

این شرکت اخیراً هدف خود را به اشتراک گذاشت برای کاهش میزان حوادث قابل ضبط 50٪ تا سال 2025

مارتین گفت ، اهمیت کاهش آسیبها فراتر از خود کارمندان است.

وی گفت: “آسیب های MSD فقط چالش هایی برای کارگران آسیب دیده نیست ، بلکه همچنین خانواده های آنها ، عزیزان و جوامع آنها را نشان می دهد.”

این داستان را بخوانید یا به اشتراک بگذارید: https://www.usatoday.com/story/news/health/2021/06/10/ شورای-ایمنی-ایمازون-به-نیروها-برای-مبارزه-مشترک-محل-کار / 7629650002/ بپیوندیدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

18  +    =  19