0

آمازون با 3 میلیون دلار پاداش برای ثبت نام کارگران در انبار جدید در منطقه – اخبار آمازون

بازدید 5


آمازون در حالی که با کمبود نیرو در انبار جدید دره هادسون خود مقابله می کند ، در صورت تمایل به امتیازات خاص ، کارمندان بالقوه را با پاداش ثبت نام از نظر مالی تشویق می کند.

آمازون به دنبال کارمندانی برای انبار خود در شهرستان اورنج در نزدیکی فرودگاه استوارت در شهر مونتگومری است و 3000 دلار پاداش برای افرادی که قبل از شنبه 1 ژوئیه کار خود را شروع می کنند و موافقت می کنند شیفت های انتخابی را انجام دهند ، به دنبال کارمندان است.

پاداش 3000 دلاری که در بهار توسط آمازون تبلیغ شد ، تاکتیک جدیدی برای این غول خرده فروشی نیست ، هرچند که به مراتب بالاتر از مشوق های معمول است که برای موقعیت های شرکت در نیویورک و نیوجرسی ذکر شده است.

مرکز تحقق بیش از 1،000،000 فوت مربع در نزدیکی تقاطع مسیر 17K و مسیر 747 بیش از یک سال است که کار می کند. پیش بینی می شود در صورت بهره برداری کامل بیش از 800 نفر استخدام شوند.

این مرکز در 190 هکتار با بیش از 1000 جای پارک ، صدها مکان پارک تریلر و یک تصفیه خانه فاضلاب مستقر خواهد شد.

طبق گفته آمازون ، این مرکز “در کنار فناوری نوآورانه برای جمع آوری ، بسته بندی و حمل اقلام بزرگ مشتری مانند محصولات کاغذی فله ، پوشک ، تجهیزات ورزشی ، مبلمان پاسیو ، غذای حیوانات خانگی ، کایاک و کالاهای خانگی بزرگتر کار خواهد کرد.”

اینجا کلیک کنید برای ثبت نام در ایمیل های روزانه و هشدارهای اخبار رایگان Daily Voice.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  2  =  11