آمازون با کاهش برش فروشگاه برنامه خود برای برخی از توسعه دهندگان کوچکتر ، یک اپل را جذب می کند – اخبار آمازون


آمازون به این نتیجه رسیده است که واقعاً دوست دارد توسعه دهندگان بیشتری را به فروشگاه برنامه Android و Fire OS خود جذب کند ، بنابراین در زیر موارد زیر را دنبال می کند قدم های اپل (و گوگل) با اعلام یک برنامه جدید شتاب دهنده Amazon Appstore Small Business که پول کمتری از جیب توسعه دهنده خارج می کند (از طريق اخبار AFTV)

اما جایی که اپل و گوگل کاهش درآمد 1 میلیون دلاری یک سازنده از 30 درصد به 15 درصد، فرمول آمازون یک تغییر جزئی دارد: 20 درصد درآمد بیشتری خواهد داشت ، اما 10 درصد اعتبار اضافی “اعتبار تبلیغاتی AWS” به توسعه دهندگان می دهد. ایده این است که اگر برنامه شما به هر حال از سرویس های ابری محبوب AWS آمازون استفاده می کند ، معادل با نگه داشتن 90 درصد پول شما خواهد بود. و اگر اتفاقاً از a استفاده می کنید رقبا سرویس های ابری ، شاید آمازون شما را وسوسه کند که مشتری AWS شوید.

مانند برنامه اپل ، این یک برنامه است – چیزی که باید برای آن اقدام کنید ، می تواند از آن بوت شود ، و شما به طور خودکار رانده می شوید و اگر درآمد شما بیش از 1 میلیون دلار باشد ، باید سال بعد دوباره درخواست دهید. در مقابل ، گوگل به سادگی 15 درصد از 1 میلیون دلار اولیه خود را به توسعه دهندگان می دهد.

همچنین ، درآمد همه چیز نیست: همانطور که Fanhouse استدلال کرد که هفته گذشته علیه اپل به راه افتاد، برنامه ای که برای سودآوری طراحی شده است سازندگان، نه توسعه دهنده آن ، ممکن است بیش از 1 میلیون دلار درآمد کسب کند و توانایی پرداخت 30 درصد از پول عوض شده در آنجا را ندارد. Fanhouse می گوید این مبلغ 90 درصد درآمد سازندگان را پرداخت می کند و اپل را به مطالبه 30 درصد از آنها متهم کرد.

اپل در حال حاضر است مبارزه با یک دادخواست بزرگ علیه Epic Games این موضوع بررسی می کند که آیا 30 درصد آن منصفانه است؟ بخشی از استدلال اپل این است که 30 درصد از مدت ها قبل عادی بوده است. اما منتقدان می گویند شرکتهایی مانند اپل هزینه خدماتشان را بیش از آنچه پردازنده پرداخت می کند ، می پردازند. حرکتهایی از این دست از اپل ، گوگل ، آمازون و مایکروسافت نشان می دهد که فشار قابل توجهی در سرتاسر صنعت برای تجدیدنظر در کاهش 30 درصدی وجود دارد ، اگر فقط مکالمه را از گزینه هایی که ممکن است تأثیر شدیدتری بر سود داشته باشد ، دور کند.

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید:
آمازون با کاهش برش فروشگاه برنامه برای برخی از توسعه دهندگان کوچکتر ، اپل را جذب می کند

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای واقعا جالب را می توان در این پست کامل خواند.



منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *