0

آمازون از هوش مصنوعی برای ایمنی کارگران استفاده می کند – اخبار آمازون

بازدید 11


آمازون در حال آزمایش انواع راه حل های رباتیک و فناوری هوشمند طراحی شده برای ایجاد محیط کار امن تر است.

در آزمایشگاه های آمازون رباتیک و فناوری پیشرفته واقع در نزدیکی سیاتل ، بوستون و شمال ایتالیا ، غول دم الکترونیکی در حال کار بر روی فن آوری های جدید برای کمک به حمل و نقل کالاها ، گاری ها و بسته ها از طریق امکانات خود است. در آزمایشگاه تحقیق و نوآوری منطقه سیاتل ، یک پروژه در اوایل توسعه شامل استفاده از فناوری ضبط حرکت برای ارزیابی حرکت کارکنان داوطلب در یک محیط آزمایشگاهی است. این کارمندان وظایفی را انجام می دهند که در بسیاری از امکانات آمازون معمول است ، مانند حرکت توت ، که محصولات را از طریق مراکز تحقق رباتیک حمل می کند.

نرم افزار Motion-capture دانشمندان و محققان آمازون را قادر می سازد تا داده های گرفته شده در محیط آزمایشگاه را به جای سایر ابزارهای سنتی مدل سازی ارگونومی ، با دقت بیشتری مقایسه کنند.

در مثالی دیگر ، بسیاری از کارمندان مرکز تحقق آمازون در حال حاضر با حرکت محصولات در فرآیند تحقق سفارشات مشتری ، وسایل را بر روی قفسه های تلفن همراه برمی دارند یا می چینند. آمازون برای کاهش احتمالی نیاز کارمندان به بالا یا خم شدن هنگام بازیابی موارد ، با محدود کردن حرکات شدیدتر ، در حال آزمایش سیستم ایستگاه کاری جدیدی به نام “ارنی” است. ارنی از یک قفسه رباتیک جمع می شود و از یک بازوی رباتیک برای تحویل آن به کارمندان استفاده می کند ، بنابراین آنها می توانند در یک موقعیت راحت تر ، پایدار و ارگونومیک باقی بمانند.

اعضای تیم رباتیک و فناوری پیشرفته در حال جمع آوری اطلاعات کمی در مورد عملکرد ارنی از آزمایشگاه تحقیق و نوآوری و یکی دیگر از امکانات آمازون هستند که در آن Ernie در حال آزمایش است. آنها همچنین از کارمندانی که تجهیزات جدید را آزمایش می کنند ، بازخورد حکایتی می گیرند.

در همان آزمایشگاه تحقیق و نوآوری ، سه نوع مختلف از ربات های خودمختار نیز مراحل مختلف آزمایش و توسعه را طی می کنند. “Bert” یکی از اولین روبات های سیار مستقل آمازون یا AMR است که دیگر نیازی به محدود کردن در مناطق محدود ندارد. این بدان معناست که در آینده ، یک کارمند می تواند برت را برای حمل اقلام در یک مرکز احضار کند. علاوه بر این ، ممکن است برت در بعضی از مواقع بتواند وسایل یا گاری های بزرگتر و سنگین تری را که برای حمل و نقل بسته های مختلف از طریق امکانات آمازون استفاده می شود ، جابجا کند و به کاهش فشار کارمندان کمک کند.

دو روبات دیگر با نام رمز “Scooter” و “Kermit” نیز به طور مستقل عمل می کنند ، اما بر خلاف Bert ، هر دو گاری حمل می کنند. آمازون در حال حاضر قصد دارد اسکوتر را حداقل در یکی از امکانات امسال مستقر کند. Kermit بر روی انتقال توت های خالی از یک مکان به مکان دیگر در داخل امکانات متمرکز شده است تا آمازون بتواند توت های خالی را به خط اصلی برگرداند. Kermit از نوار مغناطیسی قرار گرفته در استراتژیک برای هدایت ناوبری خود پیروی می کند و از برچسب هایی که در طول مسیر قرار داده شده استفاده می کند تا تعیین کند آیا باید به نوعی سرعت خود را کم کند ، یا سرعت آن را تغییر دهد.

Kermit در حال توسعه است ، در حال حاضر در چندین سایت در سراسر ایالات متحده آزمایش می شود ، و حداقل در ده سایت دیگر در سراسر آمریکای شمالی امسال معرفی خواهد شد.

طبق گفته آمازون ، این تلاش های توسعه اتوماسیون بخشی از این موارد است خوب کار میکنه، برنامه ای در ماه مه 2021 برای کاهش آسیب های محل کار در آمازون 50٪ تا سال 2025 آغاز شد. این شرکت همچنین اخیراً همکاری کرده است با شورای امنیت ملی برای ابداع روشهای جدید برای جلوگیری از آسیبهای مشترک اسکلتی عضلانی ، مانند رگ به رگ شدن و کشیدگی

کوین کک ، مدیر فناوری پیشرفته جهان در آمازون ، در یک شرکت گفت: “با این داده ها ، تجسم ها و بازخورد کارکنان ، ما در تلاشیم تغییرات نسبتاً ساده ای را شناسایی کنیم که می توانند تأثیر زیادی بگذارند.” پست وبلاگ. “چیزی به اندازه تغییر وضعیت دستگیره ها بر روی وسایل نقلیه ممکن است به کاهش خطر صدمات کارمندان ما در مقیاس گسترده کمک کند.”

از زمانی که آمازون در سال 2012 استفاده از رباتیک را در امکانات خود آغاز کرد ، این شرکت می گوید در حالی که به طور همزمان 350،000 ربات واحد درایو موبایل مستقر می کند ، بیش از 1 میلیون شغل در سراسر جهان اضافه کرده است.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  2  =