0

آسیب پنهان موفقیت بیش از حد

بازدید 18


دستاورد بیش از حد یک غریزه بقا است: چگونه ممکن است اصالت و هدف شما را بکشد.

7 ژوئن 2021 6 دقیقه خوانده شده

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

چرا شما چیست؟

اگر به فکر راه اندازی مشاغل شخصی خود هستید ، این سوال مهمی است که باید از خود بپرسید. چرا می خواهید یک کار تجاری راه اندازی کنید؟

آیا به این دلیل است که احساس می کنید به یک هدف فرا خوانده شده اید؟ آیا به این دلیل است که در کار شرکتی خود احساس فرسودگی و خستگی کرده اید؟

اگر مورد دوم است ، مهم است که دلایل احساس فشار بیش از حد را درک کنید.

ما جامعه ای هستیم که ارزش قائل هستیم موفقیت بالاتر از اکثر ، اگر نه همه چیزها. موفقیت زمانی می تواند شگفت انگیز باشد که از مکانی اصالت ، هدف و همسویی حاصل شود.

مربوط: چگونه می توان چندین جریان شادی در زندگی خود ایجاد کرد

با این حال ، موفقیت همیشه خوشبختی یا برآورده شدن نیست ، به ویژه هنگامی که کورکورانه و بدون احساس هدف ، موفقیت را دنبال می کنیم و از آن موفقیت به عنوان معیار ارزش و ارزش خود استفاده می کنیم.

بسیاری از ما ناخودآگاه به دلیل بی وقفه نیاز به بی نقص بودن ، به دست آوردن اعتبار خارجی که هرگز در کودکی به دست نیاورده ایم ، موفقیت را دنبال می کنیم و خود را لایق عشق می دانیم. در کتاب او نحوه انجام کار، دکتر نیکول لوپرا می نویسد که فرد بیش از حد “موفقیت و موفقیت را احساس می کند ، می شنود و ارزشش را می دهد. از اعتبار سنجی خارجی به عنوان راهی برای کنار آمدن با ارزش کم شخصی استفاده می کند. معتقد است که تنها راه برای رسیدن به عشق دستیابی به موفقیت است. ”

ما بعنوان افراد بیش از حد ، غالباً از مشاغل خود به عنوان راهی برای جلب توجه خود از زخم های التیام نیافته و خود را به اندازه کافی مشغول می کنیم تا از هر نوع صمیمیت واقعی جلوگیری کنیم.

این برای من درست بود. من بیش از 10 سال در یک کار شغلی موفقیت را دنبال کردم ، دائماً خود معتبر خود را نادیده می گرفتم ، در حالی که موفقیت را برای اعتبار سنجی دنبال می کردم و از کار به عنوان راهی برای نادیده گرفتن گذشته و درد خود استفاده می کردم. مطمئناً این کار باعث موفقیت من شد – من در سن 25 سالگی به عنوان مدیر یک شرکت مشاوره جهانی شش شخصیت داشتم.

این عالی بود ، تا اینکه یک روز از خواب بیدار شدم و فهمیدم که افسرده ، ناتمام مانده و هر کاری از دستم بر می آید برای جلوگیری از احساس این شکاف بزرگ در زندگی ام انجام داده ام. دائماً با بیش از حد کار کردن در خودم و تلاش برای کمال ، مرا سوزاند. من نمی خواستم در کارم بمانم ، اما نمی دانستم که می خواهم چه کاری انجام دهم. نمی دانستم چه چیزی مرا خوشحال می کند یا چه چیزی برای من راضی کننده است. تصور این که در یک کار “خوب” چیزی کمتر از کامل و موفق باشم ، به نظر من ناکام ماند. به علاوه ، پولی که من می گرفتم نوعی اعتبار سنجی و محافظت بود. من نمی خواستم به خطر بیفتم.

مربوط: 20 راز زندگی شادتر

بسیاری از ما کودکی داشته ایم که به ما اجازه نمی دهد شخصیت واقعی خود را بیان کنیم. برای کسانی که به طریقی در کودکی رها شده اند ، خواه از طریق سو abuse استفاده یا غفلت و یا والدینی که آنها را به روشی خاص سوق داده اند ، اجازه شنیدن یا دیده شدن را نداریم. در نتیجه ، ما خود واقعی و خواسته های واقعی خود را کنار گذاشتیم. دبلیو

منبع: Entrepreneur.com

بیشتر بخوانید:
آسیب پنهان موفقیت بیش از حدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  1  =